Výkup psov

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Výkup psov

Poslaťod Renka » 20. Júl 2006, 9:24

Ahojte neviete mi niekto poradiť výkup psíkov v okolí Prešova? mame šteniatka anglickeho kokoršpaniela - zlatý. dakujem
Renka
 

Poslaťod Michaela » 20. Júl 2006, 16:41

ako len mozes chciet predat svoje steniatka do vykupu?????????? ktovie kde skoncia. a mozno budu trpiet
Michaela
 
Príspevky: 255
Registrovaný: 31. Mar 2006, 7:33
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod maťo » 20. Júl 2006, 17:04

hnus :twisted:
maťo
 

Poslaťod Hosť » 20. Júl 2006, 20:45

presne!!!
Nebojte stenata sa predaju aj ked to bude dlhsie trvat, ale vykupovat URCITE nedavajte!!!!
Lebo fakt neviete kde skoncia a taktiez sa tieto vykupovane stenata davaju ako navnadu pre bojove psy!!! Aj ked vykupca vam povie hocico!!!
Oni sa ale URCITE PREDAJU :wink: aj ked to chvilu potrva :wink:
Hosť
 

Poslaťod Mary » 20. Júl 2006, 23:12

ja neviem,ale človek musi s tym počitať že to dlhšie bude trvať kym sa všetky predaju...vieš ja mam tiež fenku,ktorá ma iba rok a neviem sa rozhodnuť či ju dam pripustiť,alebo nie.A zhánam si dopredu zaujemcov o šteniatka.Ale dať ich do výkupu by ma ani vo sne nenapadlo,nevieš čo ich čaka, ake zaobchadzanie,kde skončia a čo spravia s tymi ostatnymi ktoré nepredaju,to ich rovno možeš dať do koncentráku.
Obrázok užívateľa
Mary
 
Príspevky: 196
Registrovaný: 12. Sep 2005, 22:47
Bydlisko: BA

Poslaťod mirka81091 » 28. Júl 2006, 18:21

Ahoj, vidim, ze vacsina ludi je proti vykupu steniat, ale maju pravdu.
Ti dotycni ludia vykupuju tie male ubohe stvoreniatka naozaj len pre peniaze a uz to je jasny dokaz o tom, ze na ich buducnosti im vobec nezalezi. Bohuzial, je to tak, ze naozaj tieto steniatka, ktore skoncia vo vykupe, sa nicoho dobreho nedockaju :cry: P Takze radim Ti, ak Ti na nich naozaj zalezi, radsej si ich nechaj, uvidis, ze ak das na internet inzeraty, urcite si dobri ludia po nich pridu:-))) Uz dnes som len tak nahodou na internete zazrela jeden inzerat( aj ked nanestasie si uz tu stranku nepamatam), kde mal niekto o steniatko zaujem. Prajem vela stastia a ak nejaky inzerat najdem, odporucim Ti ho. Papa
mirka81091
 

Poslaťod Hosť » 5. Aug 2006, 16:05

Načo si ju dala pripustiť,keď majú takto skončiť.Sučka nemusí mať šteniatka nikdy.
Hosť
 

Poslaťod dana » 5. Aug 2006, 19:22

ja som tiez jednoznacne proti vykupu!! ja mam fenocku, je to sice len male steniatko este, ale jedneho dna chcem, aby aj ona mala steniatka... a urcite ich nedam do vykupu, aj keby som si ich mala nechat do veku jedneho roka !!! a o kokerspanielov je vzdy zaujem!! premysli si to prosim!!! nie vykup!!! :(
dana
 
Príspevky: 43
Registrovaný: 12. Aug 2005, 11:57

vykup steniatok

Poslaťod bejba » 7. Aug 2006, 11:51

my chovame už roky maltezskych psikov a nikdy by sme nedali do vykupu šteniatka mali sme tolko priležitosti lebo ponukali vela penazi ale vždy išli do rodin kde su dodnes a mame s nimi aj kontakt nikdy by som nevedela žiť s tým že naše šteniatka trpia niekde v klietkach hodiny kym dojdu napr.do nemecka
bejba
 

Re: Výkup psov

Poslaťod Hosť » 10. Aug 2006, 23:57

To ste jej poradili . Pozri sa na internete na inzeraty, drobnochov tam najdeš kontakt.
Hosť
 

Poslaťod zuzu » 11. Aug 2006, 20:50

ale no tak anonym, nedavaj prosim ta nikomu kontakty na vykupcov, daj jej radsej cislo na niekoho komu tie ubohe steniatka daju..
Obrázok užívateľa
zuzu
 
Príspevky: 207
Registrovaný: 26. Nov 2005, 9:44
Bydlisko: Poprad

Poslaťod Lindchen » 13. Aug 2006, 1:15

Fuj, aké neľudské, vôbec uvažovať o výkupe! Mne stačilo, keď som takéto šteniatka videla v jednom maďarskom petshope, ktoré vlastník obchodu vykupoval po dedinách od majiteľov. Bol to strašný pohľad: 10 maličkých, úbohých šteniec sa chúlilo v klietke veľkosti 35x35 cm, váľali sa vo vlastných výkaloch, niektoré vychudnuté s výtokmi z očičiek. odber bol navyše vykonaný predčasne, vyzerali tak na 3-4 týždne. Takýchto výkupcov by mali strieľať.

Renka, ak nemáš srdce z kameňa, radšej šteniatka podaruj alebo predaj dobrým ľuďom.

Prosím všetkých, nesnažte sa zarobiť tých pár drobných. Finančná situácia je ťažká, ale pes je priateľ človeka. Predali by ste dieťatko svojho najlepšieho priateľa do otroctva?
Lindchen
 
Príspevky: 6
Registrovaný: 7. Aug 2006, 18:42

Poslaťod Hosť » 22. Aug 2006, 20:33

clovek ma az slzy na krajicku ked vidi ako sa zo zvieratkami zaobchadza.chudata bezbrane.ju by som dala na vykup...
Hosť
 

Poslaťod maťo » 22. Aug 2006, 22:13

Anonymous píše: ju by som dala na vykup...


Kto by ju však asi tak chcel ? :twisted: :lol:
maťo
 

Poslaťod NIKA » 23. Aug 2006, 10:06

Ani čerti v pekle by ju nechceli... :twisted:
NIKA
 

Ďalší

Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron