Nechápem!!!!

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Poslaťod rybicka » 5. Jan 2006, 15:44

Ako odmenu mám piškóty. Lenže u nás je problém, že to nezaberá, on čo vyňuchá, to zožerie. A u nás na uliciach je plno"dobrôt" chcela som ho včera cvičiť. Najprv som ho nechala vylietať a potom na vodítko. Lenže, keď lietal, našiel si z okna vyhodené kuracie kosti v sáčku, a nenechal si to zobrať kým to nezožral, ako som sa k nemu priblížila zdrhal a až to zožral, tak prišiel ku mne. Ale čo sú potom piškoty proti kostiam :? on je všežravec. Zo začiatku prvé čo bolo som ho učila fuj, alebo nesmieš, ale to už prestalo na neho fungovať. Kým je na vodítku, pohoda, to ho odtiahnem a poviem fuj, ale ako je volný a poviem fuj, tak to je hlboký nezáujem :(
Obrázok užívateľa
rybicka
 
Príspevky: 512
Registrovaný: 28. Sep 2005, 7:37
Bydlisko: Skalica

Poslaťod anitram » 5. Jan 2006, 15:59

zmazane
Naposledy upravil anitram dňa 7. Jan 2006, 10:57, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
anitram
 
Príspevky: 207
Registrovaný: 27. Dec 2005, 11:01

Poslaťod Tiga » 5. Jan 2006, 16:05

Anitram prepáč,ale ja nechcem poúčať,ale pes sa vodí a cvičí len a len na ľavú nohu.Rybicka a tebe len toľko,že čo tak používať náhubok lebo raz Ti može zožrať nejakú otravu trebars na potkany a to už bude neskoro.
Tiga
 

Poslaťod anitram » 5. Jan 2006, 16:11

zmazane
Naposledy upravil anitram dňa 7. Jan 2006, 10:58, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
anitram
 
Príspevky: 207
Registrovaný: 27. Dec 2005, 11:01

Poslaťod zuzu » 5. Jan 2006, 16:16

Nechápem!!!! ako môže niekto takto odlišne rozdeľovať psov na Malé a Veľké plemená. Veď to všetko je podľa vzrastu a predsa sú to všetko psy, ktorých je potrebné mať na vodítku z vela dôvodov a pritom sa nerobia rozdiely medzi yorkom a rotvajlerom. Áno tiga, chápem tvoje rozhorčenie ale york za to nemôže, že sa bebojí veľkých psov. To je už fakt len na pánoch, že si ho neuviažu! A neviem prečo by niekto nemal ospevovať yorkov, keď každému sa môže páčiť hocaký psík! Ty keď sa Ti páčia napr. Rotvajlery, kľudne si ich ospevuj a myslím, že ti nikto nebude vyvracať Tvoj názor. Tak nechápem čo tu nechápeš :?:
Obrázok užívateľa
zuzu
 
Príspevky: 207
Registrovaný: 26. Nov 2005, 9:44
Bydlisko: Poprad

Poslaťod tiga » 5. Jan 2006, 16:29

Mám 41rokov a ešte za totality som sa venovala NO a robila som dlhé roky aj psovodku a pes po pravej strane sa vodí len vedľa bicykla a handicapovaným ľudom ak sú napr.na vozíčku a ľavú ruku majú ochrnutú,ale na to je špecialny výcvik.
tiga
 

Poslaťod Joachim » 5. Jan 2006, 17:37

Súhlasím s Tigou , ja skor kritizujem majitelov, oni vzdy ved on nic nesprvai a kraviny a ja im na to ale moj moze spravit ked sa nesere. Ja osobne mam mojho na volno ale ked uz vidim provokocie radsej odvolam a panicky sa len usmievaju. To ma vie zozrat. Si myslia ze york alebo nieco ine tak to je male a nemusi na to davat pozor, ale ak sa mu nieco stane uz nadava.

Pikoska :.

Suseda ma 2 kvazi yorkov - je to uz tak podegenerovana a pokrizene ze uz to ako yorkovia ani nevyzera a to ich tu mame ale 5. No vratme sa. Vacsinou chodia domov vecer od neviem kadial a "psiska" zacnu pistat ´= stekat a ona sa usiera. Potom zacne tak hulakat za ked v 11,00 pozeram TV tak ma trhne . Minule som na nu hodil sacok s vodou a od tedy nehuci :D :D
Naposledy upravil Joachim dňa 5. Jan 2006, 23:22, celkovo upravené 1
ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok
Joachim
Joachim
 
Príspevky: 270
Registrovaný: 17. Nov 2005, 13:26
Bydlisko: Bratislava - Vrakuňa

Poslaťod tiga » 5. Jan 2006, 17:43

Zuzu ešte raz ja nemá nič proti malým plemenám,ale až raz bude tvoja malá Maška otravovať a vyštekávať na veľkého psa a stačí,že ho buchne len s košíkom a doláme mu kosti tak potom pochopíš čo som vôbec tým chcela povedať.
tiga
 

Poslaťod anitram » 5. Jan 2006, 18:24

zmazane
Naposledy upravil anitram dňa 7. Jan 2006, 10:58, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
anitram
 
Príspevky: 207
Registrovaný: 27. Dec 2005, 11:01

Poslaťod tiga » 5. Jan 2006, 18:57

Anitram od teba čo si mala v živote jedného psa a rady tu rozdávaš ako skúsený kynolog :( tak Ti ďakujem za tú hlúpu poznámku,ale ešte sa musíš veľa učiť a keď náhodov niekedy nemáš pravdu tak to zober a nebuď ješitná.
tiga
 

Poslaťod Janyk » 5. Jan 2006, 19:10

Tak to by aj mňa strááááášne zaujímalo,kedy sa pes môže vodiť po pravej ruke,alebo cvičiť.Teda okrem prípadov,ktoré spomenula Tiga.Žeby agility? :mrgreen: Lebo inak fakt neviem,ale nechám sa rád poučiť ,ktorýže je to skúšobný poriadok :roll: :lol:
Janyk
 

Poslaťod anitram » 5. Jan 2006, 19:40

zmazane
Naposledy upravil anitram dňa 7. Jan 2006, 10:59, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
anitram
 
Príspevky: 207
Registrovaný: 27. Dec 2005, 11:01

Poslaťod tiga » 5. Jan 2006, 19:57

Pomaly,pomaly,ale ak si to spätne prečítaš tak ty si začala a čítaj ako vidíš!!!!!!! :evil: :( :!:
tiga
 

Poslaťod juro » 5. Jan 2006, 19:58

zlatko,neraď,keď nevieš,lebo viac uškodíš,ako pomôžeš :idea:
juro
 

Poslaťod juro » 5. Jan 2006, 19:58

to zlatko je anitram :lol:
juro
 

PredchádzajúciĎalší

Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

cron