pes nechce skocit na fenu

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Poslaťod Tingri » 8. Júl 2008, 7:42

all: jasne ze pes v byte trpi, ale lesenarskym trupkam to asi zbytocne budem hovorit.[/quote]


Brunko ty zrejme robíš niekde pri lopate a trúbkach na stavbe, že? Tak už chápem rozsah tvojho štýlu písania a rozmýšľania...už mi je to jasné! Tak pekne ďalej miešaj maltu a nezaoberaj sa psami sú totiž nad tvoj rozsah!!!
Tingri
 
Príspevky: 73
Registrovaný: 4. Mar 2008, 21:13
Bydlisko: Kysucké Nové Mesto

Poslaťod bruno » 8. Júl 2008, 8:05

Tingri píše:all: jasne ze pes v byte trpi, ale lesenarskym trupkam to asi zbytocne budem hovorit.



Brunko ty zrejme robíš niekde pri lopate a trúbkach na stavbe, že? Tak už chápem rozsah tvojho štýlu písania a rozmýšľania...už mi je to jasné! Tak pekne ďalej miešaj maltu a nezaoberaj sa psami sú totiž nad tvoj rozsah!!![/quote]


tingri ano, mam v miesacke zabudovany pocitac s pristupom na internet.. :oops:
Obrázok užívateľa
bruno
 
Príspevky: 93
Registrovaný: 17. Jún 2008, 9:50

Poslaťod Amaguk » 8. Júl 2008, 8:36

bruno, jasne, pes v byte strasne trpi, ovela viac ako pes, co javcsinu casu zavrety v koterci, alebo na retazi pri bude, ci taky, co vo svojom zivote nevystrcil nos z vlastneho dvora...ono, ked sa na to tak divam, tak trpi uplne najviac zo vsetkych...

...ako dokaz prikladam nazornu ilustraciu utrpenia bytoveho psa :P
Obrázok
Obrázok užívateľa
Amaguk
 
Príspevky: 567
Registrovaný: 28. Júl 2007, 19:05
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod bruno » 8. Júl 2008, 8:52

Amaguk píše:bruno, jasne, pes v byte strasne trpi, ovela viac ako pes, co javcsinu casu zavrety v koterci, alebo na retazi pri bude, ci taky, co vo svojom zivote nevystrcil nos z vlastneho dvora...ono, ked sa na to tak divam, tak trpi uplne najviac zo vsetkych...

...ako dokaz prikladam nazornu ilustraciu utrpenia bytoveho psa :P
Obrázok


moji psi sa pohybuju bez retaze bez obojku samovolne 24 hodin denne na ploche 700 m2 myslis ze mas viac?
Obrázok užívateľa
bruno
 
Príspevky: 93
Registrovaný: 17. Jún 2008, 9:50

Poslaťod Amaguk » 8. Júl 2008, 9:00

jednoznacne :P

kolko casu denne sa im venujes? aku maju cinnost okrem pohybu po pozemku?
a btw, kolko ich vlastne mas?
Obrázok užívateľa
Amaguk
 
Príspevky: 567
Registrovaný: 28. Júl 2007, 19:05
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Silwuska » 8. Júl 2008, 9:04

Ano pes Amaguk, ako aj ostatnych maju urcite viac ako tvoji psy...ale o tom sa s tebou do debaty pustat nebudem....za prve to je zbytocne, za druhe ma uz nabavis...
Jo a pridavam utrpenie mojich psov po asi 3 hodinovej prechajde :lol: :lol:

Obrázok
Obrázok užívateľa
Silwuska
 
Príspevky: 116
Registrovaný: 12. Okt 2007, 10:41

Poslaťod Amaguk » 8. Júl 2008, 9:21

Silvus, Slobodu zvierat na teba! :lol:
Obrázok užívateľa
Amaguk
 
Príspevky: 567
Registrovaný: 28. Júl 2007, 19:05
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod bruno » 8. Júl 2008, 12:55

ja mojho psa aspon nenecham doma zavreteho medzi styrmi stenami 4*4metre ked idem do roboty...
tvoj pes ma aku cinnost ! strikuje?
kolko ich mam som uz pisal moc krat... vydiet ze furt trepes to svoje a moje ani poriadne necitas..

ked ta nebavim tak co sem pises furt..
Obrázok užívateľa
bruno
 
Príspevky: 93
Registrovaný: 17. Jún 2008, 9:50

Poslaťod Hanka 1 » 8. Júl 2008, 13:15

A tvůj pes v kotci háčkuje?????
Hanka
Hanka 1
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 5. Júl 2008, 11:55

Poslaťod dexter13 » 8. Júl 2008, 13:16

tiez nie som za psa v byte :D zahrada je pre nho fajn tam kaka, hrabuska, sleduje okolie a dokonca aj cika. Obcas pretiahne neaku tenisku, no nie je to krasny zivot :) to boli casi ked som tak zil ah.
Obrázok užívateľa
dexter13
 
Príspevky: 408
Registrovaný: 22. Jan 2007, 10:02

Poslaťod Amaguk » 8. Júl 2008, 13:27

bruno píše:ja mojho psa aspon nenecham doma zavreteho medzi styrmi stenami 4*4metre ked idem do roboty...
tvoj pes ma aku cinnost ! strikuje?


jasne, 4x4 metre a byvame tam piati
:roll: :twisted:

inac, ano, moj pes strikuje, a velmi pekne... :P
Obrázok užívateľa
Amaguk
 
Príspevky: 567
Registrovaný: 28. Júl 2007, 19:05
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Hanka 1 » 8. Júl 2008, 13:39

Nejlepší uřčitě je, když pes má volný přístup do domu i na zahradu, ale to bohužel není vždycky možné. Moji psi a všichni ostatní, které znám, dávají přednost tomu, být se svoji smečkou, rodinou, pánem. Podle mého názoru pes, který je sám doma, když je pán v práci, má dost vody, jídla, pohybu a vyžití, trpí méně než pes, který je v kotci a kouká, jak "jeho" lidi chodí okolo a kašlou na něj. Možná ho vytáhnou na cvičák nebo na krytí, ale to asi nebude to pravé masové pro toho psa, ne?
Hanka
Hanka 1
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 5. Júl 2008, 11:55

Poslaťod bruno » 8. Júl 2008, 15:06

dexter13 píše:tiez nie som za psa v byte :D zahrada je pre nho fajn tam kaka, hrabuska, sleduje okolie a dokonca aj cika. Obcas pretiahne neaku tenisku, no nie je to krasny zivot :) to boli casi ked som tak zil ah.


konecne sem pise aj niekto kto nema slepaci rozum.

hanka 1 : moj pes nehackuje, moj si z nudy hocikedy zahrabe v zahrade, ale ked hrabe niekomu z nudy v bytovke na koberec, alebo skrabe na dvere, roznasa veci, handry z miesta na miesto, tak to uz je len zabava.Pes si prirodzene v prirode zdokonaluje cuch, v bytovke si asi zdokonaluje cuchanim smradlavych topanok.
Obrázok užívateľa
bruno
 
Príspevky: 93
Registrovaný: 17. Jún 2008, 9:50

Poslaťod Amaguk » 8. Júl 2008, 15:09

konecne sem pise aj niekto kto nema slepaci rozum.

no jo, na rozdiel od teba...

noze, mnozic/lesenar, hod sem este nejaku mudrost, nech vieme, ako to ty vsetko vies... :P :twisted: :twisted: :twisted:
Obrázok užívateľa
Amaguk
 
Príspevky: 567
Registrovaný: 28. Júl 2007, 19:05
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Silwuska » 8. Júl 2008, 15:30

Jak lesenar...to bude nejaky mukel :lol: sak pisal nieco o miesacke a pocitaci :lol:
Obrázok užívateľa
Silwuska
 
Príspevky: 116
Registrovaný: 12. Okt 2007, 10:41

PredchádzajúciĎalší

Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť