Výkup psov

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Poslaťod NIKA » 23. Aug 2006, 10:10

maťo píše:
Anonymous píše: ju by som dala na vykup...


Kto by ju však asi tak chcel ? :twisted: :lol:
Ta asi neni v poriadku,však? Na zvieratach jej nezáleží.
NIKA
 

Poslaťod NIKA » 23. Aug 2006, 10:14

Ta asi neni v poriadku,však? Zvierata asi nema tak rada...
NIKA
 

Poslaťod . » 2. Sep 2006, 21:22

chodte na www.dog.sk tam chodte si pozriet forum a tiez sa vyjadrite k tejto teme, lebo tam jeden blbec pise uplne nezmysli :!: :evil: ved sami usudte :!:
.
 

Poslaťod ? » 2. Sep 2006, 21:32

. píše:chodte na www.dog.sk tam chodte si pozriet forum a tiez sa vyjadrite k tejto teme, lebo tam jeden blbec pise uplne nezmysli :!: :evil: ved sami usudte :!:


No hej,to je len praštený pitbull,na toho z vysoka... :twisted:
?
 

Poslaťod michelle » 2. Sep 2006, 22:23

prečo praštený pitbul?? :? a ehm môžem vedieť čo je to ten výkup prosím vás? Nikdy som o tom nepočula a chcela by som sa tomu vyvarovať ak je to až také zlé ako hovoríte... vopred Dakujem
a ehm k tej čo dala túto tému, prečo sa ich chceš zbaviť takto, z toho čo sa tu píše som pochopila, že vlastne tie bezbranné šteniatka chceš dať hocikomu, kto sa prihlási prvý a to čo najrýchlejšie....ale neuvedomuješ si ani to riziko čo s nimi bude, vlastne ti to je aj asi jedno, hlavne že ich máš skrku, lenže to sú živé bytosti a je len na tebe čo s nimi bude, nechápeš to? Ty rozhoduješ teraz vlastneo ich živobytí a chceš ich životy predať niekde kde môžu byť cvoknutý ľudia a ako sa tu hovorilo,. ich budú používať ako navnadu na tiem dalšie úbohe zvierata, huckane na boj....ach boze vstp si do svedomia dievca :cry:
Obrázok užívateľa
michelle
 
Príspevky: 76
Registrovaný: 1. Jan 2006, 23:45
Bydlisko: Poprad

Poslaťod zuzu » 3. Sep 2006, 10:21

Ja si myslím, že naša "drahá" Renka si toto všetko vôbec ani len neprečítala..ktovie, kde tie úbohé šteniatka teraz sú.. :x
Obrázok užívateľa
zuzu
 
Príspevky: 207
Registrovaný: 26. Nov 2005, 9:44
Bydlisko: Poprad

Poslaťod ..... » 3. Sep 2006, 12:58

michelle, čo je výkup? No,pride výkupca,vezme šteňatá(alebo ich množiteľ odvezie k nemu),množiteľ vezme peniaze a je to.Výkupca hodí šteňatá k ich spolutrpiteľom-ostatním skúpením šteňatám,tam počkajú až ich bude viac,aby výkupca neprerobil na benzíne.Ak ich už má dosť,hodí ich do auta a tie,čo prežijú predá v zahraničí do shopov,kde trčia,kým ich niekto nekúpi.Ak teda nejdú na pokusy.Výkupca zarobí,množiteľ zarobí a tak dokola...Kvalita života spomínaných šteniat ani jedého z nich nezaujíma,iba šuchot peňazí...
.....
 

Poslaťod Lindchen » 12. Sep 2006, 12:11

michelle, chovatela od mnozitela a tiez vykupcu poznas lahko. Chovatel ti oznamuje aj tie "menej prijemne" zalezitosti ohladne psika, napr. ze je hlucny, ze mava take a take choroby, ze vycvik tohto plemena nie je prave najjednoduchsi a pod. Mnozitel a vykupca ti bude psika len chvalit. Neupozorni ta, ze je nevhodny do panelaku alebo k detom. Skratka ti ho vlozi do ruk: zaplat a rob si si s nim, co chces. Chovatel ti nielen oznamuje, ale sa aj pyta. A vela sa pyta. Co so psikom planujes (uchovnenie, vystavy), cim ho chces krmit, ci mas pren doma dost miesta, ci mas disciplinovane deti, ci mas nanho vobec cas, ci mas dostatok financii na to, aby dostal vsetko, co potrebuje (a naklady su mnohokrat skutocne velke) atd. atd. Predtym som tiez chcela kupit steniatko od mnozitela, ale po prvom pohlade na tie chudatka unho doma som kategoricky zmenila nazor...
Lindchen
 
Príspevky: 6
Registrovaný: 7. Aug 2006, 18:42

Poslaťod Lindchen » 12. Sep 2006, 12:12

michelle, chovatela od mnozitela a tiez vykupcu poznas lahko. Chovatel ti oznamuje aj tie "menej prijemne" zalezitosti ohladne psika, napr. ze je hlucny, ze mava take a take choroby, ze vycvik tohto plemena nie je prave najjednoduchsi a pod. Mnozitel a vykupca ti bude psika len chvalit. Neupozorni ta, ze je nevhodny do panelaku alebo k detom. Skratka ti ho vlozi do ruk: zaplat a rob si si s nim, co chces. Chovatel ti nielen oznamuje, ale sa aj pyta. A vela sa pyta. Co so psikom planujes (uchovnenie, vystavy), cim ho chces krmit, ci mas pren doma dost miesta, ci mas disciplinovane deti, ci mas nanho vobec cas, ci mas dostatok financii na to, aby dostal vsetko, co potrebuje (a naklady su mnohokrat skutocne velke) atd. atd. Predtym som tiez chcela kupit steniatko od mnozitela, ale po prvom pohlade na tie chudatka unho doma som kategoricky zmenila nazor...
Lindchen
 
Príspevky: 6
Registrovaný: 7. Aug 2006, 18:42

Re: Výkup psov

Poslaťod LJ » 15. Sep 2006, 1:42

Nehanbis sa ze este verejne priznavas dat stenata do výkupu :!: Ked nevies co s tým, nechovaj psov!
LJ
 

Poslaťod . » 16. Sep 2006, 11:21

pozrite si http://www.zlatyretrivr.cz/articles.php ... LSTV%C3%8D
to je realita! tak nech tu nikto iny netvrdi nieco ine
.
 

Poslaťod Hosť » 17. Sep 2006, 19:17

NIKA píše:
maťo píše:
Anonymous píše: ju by som dala na vykup...


Kto by ju však asi tak chcel ? :twisted: :lol:
Ta asi neni v poriadku,však? Na zvieratach jej nezáleží.
jedina vec preco nedavaju chovatelia psikov do vykupu su prachy. keby platili lepšie už su tam. a ešte jedna vec kliknite si na www.chihua.ru a tam si zavolajte . su tam šteniatka po 5000 euro tak to je láska ha ha ha ha ha ha.
Hosť
 

Poslaťod zuzu » 18. Sep 2006, 15:18

Anonymny toto malo co znamenat? Dufam ze som len zle pochopila.. :shock:
Obrázok užívateľa
zuzu
 
Príspevky: 207
Registrovaný: 26. Nov 2005, 9:44
Bydlisko: Poprad

Poslaťod kikuliatko » 18. Sep 2006, 16:35

renka, dufam ez si sa rozhodla steniatka predat sama..ja mam skusenosti s vykupmi..ale len a len zle..ked som este nevedela co to ej zac, nemala som dostatocne vedomosti, chcelqa som si odtial kupit psika..ale to co som tam videla, tolko trpiacich steniatok v takych zlych podmienakch..to ich rovno mozes utratit sama..lebo co sa tam s nimi moze setko stat..hroza..a potom z nich pre nikoho nebude dobry spolocnik..takze dufam si sivoj umysel zmenila..napis ako to dopadlo!
kikuliatko
 

Poslaťod mimi » 18. Sep 2006, 21:00

" jedina vec preco nedavaju chovatelia psikov do vykupu su prachy. keby platili lepšie už su tam "

A ty si odkiaľ spadol??? Jasné je ale,že veľmi z vysoka a rovno na hlavu 8)
mimi
 

PredchádzajúciĎalší

Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron