[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - tarantula

tarantula

Tu je priestor na komunikáciu pre chovateľov terárijných zvierat.

Poslaťod xxGabikaxx » 25. Jan 2009, 16:11

Ja mám doma lasiodoru a musím povedať, že je to xxxxx pavúk a krásny. Nechápem načo by si chcela odstraňovať jed. Jednak sa to nerobí a kebyže pavúkovi odstrániš jed tak by nemal čím zabiť svoju korisť a zrejme by čím skôr zdochol. Ale ten jed čo majú by človekovi neublížil možno jedine ak nejakému silnému alergikovi. A čiernu vdovu by som ti teda neopdorúčala u nás sa nepredáva a chovajú ju len skúsený "pavúčkari". Je malá a ľahko by ti utiekla. A tú moju môžem kľudne brať na ruky aj keď sem tam po mne "vystrelí" zopár chlpkov. Naozaj preštuduj si na tých stránkach o tom niečo a až keď budeš dosť vedieť tak až potom si kúp. A tu sú nejaké fotky tej mojej môžeš na ne mrknúť keď chceš :wink:
http://mumbel.rajce.idnes.cz/Pavucik/
Obrázok užívateľa
xxGabikaxx
 
Príspevky: 9
Registrovaný: 23. Jan 2009, 19:01

Re: tarantula

Poslaťod klingacik » 25. Sep 2010, 17:39

Dobrý deň, mám 2tarantulky jedna v 4zvleku a druha po 1...no mam otazku, nechcu mi papať. ako im mam davať jesť?žive alebo mrtve alebo ako?
klingacik
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 25. Sep 2010, 17:33

Re: tarantula

Poslaťod ucho133 » 6. Apr 2012, 18:20

Ja sa chcem spýtať tarantulu mám už vyše roka :D a má sa dobre zvliekla sa mi v pohode papá...len ma zaujíma ako zistím jej pohlavie :) A ďalej sa chcem spýtať či je v okolí Piešťan nejaký chovateľ tarantúl, pretože by som chcela na budúci rok v škole robiť SOČ-ku (strednú odbornú činnosť) o tarantulách o ich rozmnožovaní, správaní, ...Ďakujem o akúkoľvek odpoveď :) :)
ucho133
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 6. Apr 2012, 18:00

Re: tarantula

Poslaťod lolofon » 27. Nov 2012, 3:37

1. žiadna tarantula
2. žiadne odoberanie jedu

hovadiny, čo tu boli zatiaľ napísané o pavúkoch by som nedosplietal, ani keby som bol pod vplyvom tripu :roll:

ak sa chcete aspoň čo to dozvedieť o pavúkoch a ich chove, odporúčam túto webstránku http://lasiodora.sk/index.php
iste vám tam poradia ....rčite vám poradia ako zatiadiť tera, čím kŕmiť...ako krmiť...ako určiť pohlavie a kadečo iné...

PS: regol som sa tu len preto, že už som sa nemohol pozerať na tie dristy, čo tu sú popísané
lolofon
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 27. Nov 2012, 3:30

Predchádzajúci

Späť na O teráriu

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť