[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - poradte mi

poradte mi

Tu je priestor na komunikáciu pre chovateľov terárijných zvierat.

poradte mi

Poslaťod ceromegi » 24. Mar 2006, 11:23

Zdedila som pavúka a nechce mi nič žrať, skúšala som mu dávať aj myš, ale nič. Poraďte mi, čo by som mala skúsiť?
ceromegi
 

Poslaťod Andrea » 24. Mar 2006, 14:50

Podľa typu. Ale aj moji nežerú stále. Raz za mesiac, dva. Dávam im červy múčnatky. Ale ako som písala, podľa typu pavúka.
Andrea
Andrea
 
Príspevky: 126
Registrovaný: 14. Feb 2006, 15:04
Bydlisko: Stredné Slovensko

pavúk Konrád

Poslaťod magdalenka.c » 24. Mar 2006, 15:48

Milá Andrea, ani neviem čo je to za pavúka. Vyzerá ako tarantula ale videla som podobného a vraj je to vtáčkár. Nechal mi ho synovec, pred ochodom do Veľkej Británie. Ja som sľúbila, že nezdochne ale moje nádeje sa rozplývajú. Dala som mu aj muchy ale aj tie som videla lietať okolo neho. On mi povedal, že mu treba dať myš. Lenže myš chodila okolo pavúka a potom to zunovala a ľahla si na druhý koniec akvárka. PAvúk si ju vôbec nevšímal. Dokonca som mala pocit, že sa jej bojí a nieto aby ju zjedol. Po dvoch dňom som usúdila že namiesto hladného pavúka mám už aj hladnú myš.
Myš som nakoniec darovala sestriným deťom. Už len čakám kedy zdochne pavúk. Kde tie červy mám vziať, keď v chovprodukte mi povedali že nič pre pavúka nemajú, nech si nachytám cvrčky. ( v marci).
S pozdravom Magda
magdalenka.c
 

Poslaťod basa » 24. Mar 2006, 19:14

ja mam vtačkara a davam mu mučne červy. skušala som aj svrčkov ale tych nechcel. mučne červy najdeš skoro v každom dobrom zverimexe.
basa
 
Príspevky: 109
Registrovaný: 16. Feb 2006, 11:32
Bydlisko: trnava

Poslaťod morda » 29. Mar 2006, 19:35

chod na www.teraristika.sk, daj si forum a diskusia o pavukoch tam ti poradia... poslala si zatial velmi malo informacii na to aby ti niekto nieco rozumne poradil... ak ti ten pavuk nebude zrat napr. 2-3 mesiace nic sa nedeje, pavuky vydrzia bez potravy fakt dlho... skor je dolezitejsie aby tam mal misku z vodou a aspon trochu vlhko v terariu... ak nechde zrat mozno sa ide len zvliekat /t.j. zhodi staru telesnu schranku a nahradi ju novou /, najlahsie zistis podla toho ze stmavne ...
to len tak narychlo ak vies dat na internet fotku toho pavuka neni problem zistit aky je to druh a ake konkretne podmienky potrebuje
morda
 


Späť na O teráriu

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron