[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Mlada korytnacka lily prosim pomoc !

Mlada korytnacka lily prosim pomoc !

Tu je priestor na komunikáciu pre chovateľov terárijných zvierat.

Mlada korytnacka lily prosim pomoc !

Poslaťod Lily2015 » 8. Sep 2015, 7:56

Dobry den prajem, pred 2 dnami som kupil korytnacku cinsku ( reevesii ) no nechcela mi vobec jest len plavala ku rohu akvaria, nestihol som kupit vyhrievanie vody dneska som uz dokupil na jej ostrovcek vyhrievaciu uvb lampu aj vyhrievac vody na 27 stupnov nastaveny, problem je ze stale nechce jest nic co jej dam a len cely den spi medzi kamenom a vodou ked ju zoberiem do ruky tak zacne kyvat nohami... Chcem sa opytat je mozne aby zacala zimovat ked mala 9 hodin asi 22 stupnovu vodu? Podla vsetkeho ma vsetko co potrebuje no je ako mrtva ( len viem ze zije pretoze ked ju ponorim prebudi sa ) popripade ako postupovat ak prezimuje krmit ju je asi zbytocne ....
Dakujem
Lily2015
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 8. Sep 2015, 7:54

Späť na O teráriu

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť