[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Moja korytnačka často spí počas dňa je to normálne ?

Moja korytnačka často spí počas dňa je to normálne ?

Tu je priestor na komunikáciu pre chovateľov terárijných zvierat.

Moja korytnačka často spí počas dňa je to normálne ?

Poslaťod Kristi6235 » 29. Júl 2015, 20:49

Dobrý deň ! Som nováčik v terariu.... mám 6 mesačnú Korytnačku písmenkovú ,má veľké akvárium, filter má tiež , jesť dostáva raz na deň ako píšu rôzne weby. Pred pár dňami mi začala spávať v akváriu v čudných polohách ( napr.: iba tak sa nechala unášať prúdom vody na hladine ako spala, s vystretými zadnými alebo prednými nohami ) robí mi to v akváriu počas dňa. Predtým som ju pozorovala ako spí no bolo to vždy podvečer a stále bola skoro celá v pancieri .... Dnes nechcela jesť, dostáva dranule z pet-shopu a občas aj dážďovky. Vodu jej neohrievam len niekedy dolejem teplú vodu keď klesne pod 22 stupňov, lapmu má zapnutú skoro celý deň len keď sa prehreje tak ju na chvíľu vypnem. Je to moja prvá korytnačka a nechcem aby sa jej niečo vážne stalo ... Ďakujem za prečítanie prípadne prosím radu. (prepáčte keď som použila nesprávne slová som začiatočník a nerozumiem sa tak do toho :) ) .PROSíM O RADU
Kristi6235
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 29. Júl 2015, 20:18

Späť na O teráriu

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť