[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Novacik v terariach

Novacik v terariach

Tu je priestor na komunikáciu pre chovateľov terárijných zvierat.

Novacik v terariach

Poslaťod Sharpfly » 17. Jún 2015, 16:26

Zdravim,

Chcel by som si postavit vlastne terarium a chovat v nom "neaky druh" jastera. Ci uz geckon, chameleon, agama atd. ale potreboval by som poradit, lebo co sa tyka terarii toto bude moja prva skusenost s tym. existuju aj neake druhy ktore sa chovaju lahsie. Pretoze v sucastnosti pracujem na 12-hod smenach, takze by som nemal tolko casu sa tomu cely den venovat.

zaklad by asi bol rozhodnut sa co presne by som chcel chovat a podla toho prisposobovat vsetko ostatne (terarium, stravu, osvetlenie atd.)
a podla toho co som sa zatial docital, mi koli obmedzenemu priestory ostava jedine mat geckona. Mam totizto k dispozicii iba priestor o velkosti 80x40x30cm (dlzka x sirka x vyska).
takze to by bola prva otazka. Co vsetko dokazem v takom priestore chovat tak aby to tam nemali stiesnene (pripadne kolko jedincov)?

Dalsia vec by asi bola z coho by som mal (mohol) terarium vyrobit. Asi taky zakladny material je sklo, ale je moznost aj vyrobit ho z dreva (s drevom pracovat viem, so sklom som este nepracoval, tak mam obavy) pripadne ake ine materialy by som mohol pouzit (ci uz na konstrukciu alebo vnutornu "vyzdobu")

za kazdu radu dopredu dakujem, citims a trochu bezradne :D
Sharpfly
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 17. Jún 2015, 16:06

Späť na O teráriu

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť