[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - pomôžte mi!

pomôžte mi!

Tu je priestor na komunikáciu pre chovateľov terárijných zvierat.

pomôžte mi!

Poslaťod kleofila » 1. Jún 2013, 18:13

Dobrý deň mám písmenkovú korytnačku už asi 16 rokov, nechce vôbec vliezť do vody, má zapálené oko, na ktoré nám veterinár predpísal framykoinovú masť. Korytnacka sa vo vode natáča stále na jednu stranu a otvára ústa, z ktorých vyšli už aj nejaké krvné zrazeninky. Zvýšili sme izbovú teplotu a do vody ju takmer nedávame. Myslíte, že okrem zápalu oka má aj zápal pľúc? Mám ísť ešte raz k veterinárovi po injekciu? Čo mám robiť? Prosím poradte mi, v žiadnom diskusnom príspevku mi ešte nik neodpísal
kleofila
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 1. Jún 2013, 18:01

Re: pomôžte mi!

Poslaťod brano111 » 16. Apr 2014, 17:58

Podla mna by si mal navštívit veterinára. A už je to možno starobou.
brano111
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 16. Apr 2014, 17:35


Späť na O teráriu

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron