[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - ďalšia korytnačka?

ďalšia korytnačka?

Tu je priestor na komunikáciu pre chovateľov terárijných zvierat.

ďalšia korytnačka?

Poslaťod daniela789 » 28. Dec 2012, 13:16

Ahojte,
chcela by som sa spýtať.. asi pred viac ako mesiacom som dostala dve malé vodné korytnačky.. v akvaristike boli spolu v akváriu a aj doma spolu dobre vychádzali. Nedávno mi však jedna z nich nečakane zomrela.. od začiatku bola taká malátna a strašne bojazlivá oproti tej druhej. Druhá korytnačka je v poriadku.. rýchlo si aj zvykla, že už "býva" sama. Už sme kedysi vychovali jednu veľkú vodnú korytnačku, ale tá bola celý čas sama. Chcela by som sa preto spýtať, či môžem k nej do jedného akvária dokúpiť ešte jednu korytnačku približne rovnako malú. Zvyknú si na seba?
ďakujem za odpovede :)
daniela789
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 28. Dec 2012, 13:07

Späť na O teráriu

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron