[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Akvarium pre koritnacky

Akvarium pre koritnacky

Tu je priestor na komunikáciu pre chovateľov terárijných zvierat.

Akvarium pre koritnacky

Poslaťod Majo792 » 26. Jan 2011, 21:14

Mam pismenkove koritnacky jednu malu (2cm)a druhu ovela starsiu co som dostal od kamosa (10CM) pracujem na novom akvarku a chcel by som sa opitat ci im to staci
Obrázok

je 20 cm siroke a neviem ci im mam tam prirobit tu sklonenu prepazku viz:Obrázok alebo to nehat tak ako to je za hociake rady od niekoho kto stim ma skusenosti dakujem
Majo792
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 26. Jan 2011, 20:53

Späť na O teráriu

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron