[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Korytnacka ostrohata

Korytnacka ostrohata

Tu je priestor na komunikáciu pre chovateľov terárijných zvierat.

Korytnacka ostrohata

Poslaťod Mariana100 » 16. Jan 2009, 12:24

Ahojte, nestastnou nahodou sa stuplo na moju korytnacku. Ma skoro dva roky a poriadne nevie chodit na predne nozky. Veterinar povedal ze jej nevie pomoct. Byvam mimo SR ineho veterinara sa mi zatial nepodarilo najst. Potravu jej sekam nadrobno nech vie zrat. Prosim vedeli by ste mi nejak poradit? Zatial co som sa docitala mohla by mat zlomenu ramennu kost na zadne vie chodit. Budem rada za kazdu odpoved, pripadne radu ako ejj mozem pomoct. Dakujem za odpovede.
Mariana100
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 16. Jan 2009, 12:21

Späť na O teráriu

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron