[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Prosim poradte mi

Prosim poradte mi

Tu je priestor na komunikáciu pre chovateľov terárijných zvierat.

Prosim poradte mi

Poslaťod nikuska1118 » 20. Okt 2007, 21:23

Ahojte vsetci .....potrebujem poradit..Uz 10rokov chovam 2 vodne korytnacky,nikdy som s nimi nemala problemy,vzdy sa dobre znasali.Az prednedavnom , jedna z nich zautocila na tu druhu,tak som ich zacala pozorovat a kedze sa opat spravali uplne normalne ako inokedy,tak som ich neoddelila a nexala som ich nadalej spolu.ale vcera zase ta ista zautocila na druhu,uplne ju nahanala po celom akvariu a hryzla ju,sposobila jej poranenie na krku,a ako sa ta moja xuderka branila tak zase pohryzla tu druhu na nohe...ked som ich zbadala ako sa nahanaju a jedna utoci na druhu ..tak som ich samozrejme oddelila....a teraz neviem co....taketo nieco sa mi este nikdy nestalo....mohli by ste mi poradit,cim to moze byt sposobene,a co by som mohla urobit??
...a tiez by som sa xcela spytat,co najlepsie zabera na poranenia,su to len drobne ranky.klasicky som ich vydezinfikovala a dala na xvilku do sucheho prostredia aby sa im to stale nerozmacalo a zasypala praskom na rany,tak ako mi bolo poradene...snad to zaberie,ale keby ste mali lepsi "recept" bola by som vam vdacna
nikuska1118
 
Príspevky: 7
Registrovaný: 29. Júl 2007, 12:33

Poslaťod brend » 2. Nov 2007, 17:04

Ake su to pohlavia?
Aky maju vek?
Pri akej prilezitosti zacali na seba utocit?
Utocila len jedna abo obidve?
Obrázok užívateľa
brend
 
Príspevky: 8
Registrovaný: 2. Nov 2007, 16:58

Poslaťod nikuska1118 » 4. Nov 2007, 23:53

mno dakujem ale uz som to vyriesila... :D :D
nikuska1118
 
Príspevky: 7
Registrovaný: 29. Júl 2007, 12:33


Späť na O teráriu

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron