[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - suchozemska korytnacka

suchozemska korytnacka

Tu je priestor na komunikáciu pre chovateľov terárijných zvierat.

suchozemska korytnacka

Poslaťod marilynka » 24. Aug 2006, 9:27

dobry den, surne potrebujem kupit suchozemsku korytnacku, najlepsie mladu.. prosim serioznych predajcov, aby sa mi ozvali.. dakujem pekne, cim skor.. piste na marilynka@centrum.sk
marilynka
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 24. Aug 2006, 9:15
Bydlisko: lucenec

Re: suchozemska korytnacka

Poslaťod denoo » 25. Júl 2014, 19:11

Dobry den. Kupil som suchozemsku korytnacku testudo hermani 2 rocnu a chcem vediet ako he to s teplom. Ja mam lampu nad terarkom mam ziarovku vo vyske cca 20 m nad korytnacku. Ma 40w. Lampa sa sa stlmit 3 krat. Teda cca 13w prvy stupen , 26w druhy a 40w treti. Len neviem ci napr uz tych 26w sa mi zda teplo a nechcem jej ublizit lebo ona si tam veselo lahne a lezi. Tak aby sa neupiekla. Ked som dal teplomer pod nu islo to az na 40c. Tak neviem. Je lepsie ju dat slabsie? Silnejsie? Niekde pisu ze davaju aj 60w. Ale potom vacsia vyska lampy nad korytnackou? Dakujem
denoo
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 25. Júl 2014, 19:03

Re: suchozemska korytnacka

Poslaťod alona » 21. Aug 2014, 10:41

Ahoj, celkem zajímavé jak moc se staráš o svoji želvu. Dost dobré info nalezneš na zelvazelenava.cz a také na euzelva.cz
alona
 
Príspevky: 8
Registrovaný: 19. Aug 2014, 22:09

Re: suchozemska korytnacka

Poslaťod marko222 » 30. Dec 2014, 23:43

Zaujímavé informácie k suchozemským korytnačkám nájdeš aj na stránke:
http://www.suchozemskekorytnacky.eu/
marko222
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 30. Dec 2014, 23:41


Späť na O teráriu

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron