[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Od kial nakupovať kozy či už malé alebo dospelé na mlieko

Od kial nakupovať kozy či už malé alebo dospelé na mlieko

Fórum o kozách

Mladé kozla alebo staré?

Mlade
0
Nehlasovalo
Staršie
0
Nehlasovalo
 
Celkom hlasov : 0

Od kial nakupovať kozy či už malé alebo dospelé na mlieko

Poslaťod globlik » 19. Jan 2016, 19:57

Pozdravujem som novovzniknutý SHR a rád by som nakúpil 40 kôz ktoré dokážu časom na seba aj vyrobiť eura. V dnešnej dobe mam 3 kozy a som veľmi šťastný že ich mám . su to inteligentne tvory niekedy viacej reči je s nimi ako s manželkou heheh.
Takže skusme rozvinúť temu kde alebo ako kúpiť kozy .
Môžme aj skusiť dáva nejaké web stránky fariem alebo podľa okresu ja som z Nové zámky .
globlik
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 19. Jan 2016, 19:38

Re: Od kial nakupovať kozy či už malé alebo dospelé na mliek

Poslaťod Salewa82 » 2. Mar 2016, 21:24

Ides ziadat platbu 8000?
Salewa82
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 2. Mar 2016, 21:20


Späť na O kozách

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť