[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Presunutie diskusie z bazos-u

Presunutie diskusie z bazos-u

Fórum o kozách

Presunutie diskusie z bazos-u

Poslaťod Mimeve » 17. Apr 2011, 12:37

Pokial ma niekto zaujem diskutovat o AN kozach, moze sem napisat svoje postrehy, skusenosti a nazory.
Preto boli vytvorene diskusne fora a na inzertny portal to nepatri.
Mimeve
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 17. Apr 2011, 6:50

Re: Presunutie diskusie z bazos-u

Poslaťod farmakozinka » 17. Apr 2011, 14:16

Myslím si, že i tato reakce z úplně jiného soudku může pomoci otevřít oči.

http://www.shetland.websnadno.cz/Vzkazy.html
PetraP
farmakozinka
 
Príspevky: 12
Registrovaný: 16. Apr 2011, 16:00
Bydlisko: Veľký Blh

Re: Presunutie diskusie z bazos-u

Poslaťod Mimeve » 17. Apr 2011, 15:29

Pani Petrlova, prepokladajme ze sa tak naozaj volate aj ked som si nie celkom isty – inzeraty na Bazosi zobrazene pri tomto uzivatelovi vravia nieco ine, min ze mate vela spolocneho s pani Chybovou. Kazdy mame nieco vystudovane, ale ak vy mate zootechniku tak vase znalosti v tejto oblasti su chabe – co ste prezentovala v priamom prenose na Bazosi.
Zas tapate mimo – od pani Chybovej som kupil kozy s usnymi znamkami, farmu som v tom case mal registrovanu, ak chcete mozem vam poslat oskenovany doklad o premiestneni ako aj kupnu zmluvu na ktorej su znamky vyznacene. Usne znamky vsak boli zalozene u pani Chybovej na moje vyslovne naliehanie aj ked ma stale presviedcala ze jednoduchsie bude ak si kozy vezmem bez znamok a zaregistrujem si ich sam na svoju farmu. Kozy mali diery v usiach - pozostatok po znamkach ktore im boli odstranene. Ak ste taka zootechnicka za aku sa vyhlasujete iste viete ze je to v rozpore s platnymi predpismi – nehovoriac o tom ze kozy boli dovezene z Ciech bez prevoznych papierov -o porusovani predpisov tu je asi zbytocne hovorit ze?. O tomto vsetkom mam nespochybnitelne dokazy. Capka som kupil v case, ked som este o pochybnych praktikach a povode koz nevedel. Capko bol tiez nizkej kvality dovezeny z Rakuska kde ho nemohli predat do veku pol roka kedy su uz kvalitne zvierata davno predane alebo aspon zadane. Tieto skutocnosti som sa bohuzial dozvedel az neskor. O tom ze som sa capom nebol spokojny tiez svedci fakt, ze som ho dal prec hned ako som sa o uvedenych skutocnostiach dozvedel a doviezol som si capa z Nemecka.
Informacie na nete by ste si mali nastudovat vy – ja som ich ziskal vtedy ked som celym procesom ktory som opisal aj presiel – na rozdiel od vas.
Informacie ktore zverejnujeme na nete su tam preto, ze sa stale viac a viac ludi ozyva s tym ako pochodili pri kupe zvierat u pani Chybovej. Normalny clovek si vie zrata dve a tri a urobi si obraz. My chovame kozy pre nas uzitok, nie za ucelom kseftu na rozdiel od pani Chybovej a tak nepotrebujeme aby tento „kseft“ aj dalej bezal na rozdiel od nej.
A co sa tyka laktacie – pravdupovediac po precitani a vypocuti informacie od pani Chybovej som taku laktaciu cakal podobne ako prevazna vacsina ludi ktori sa k tymto skreslenym informaciam dostanu. Teraz som v informovanosti uz niekde uplne inde a tak viem ze to co uvadza su same nezmysly. A je treba to pracne vysvetlovat vsetkym zaujemcom o toto plemeno. Kto teda chovu AN skodi viac? Ten kto podava skreslene alebo pravdive informacie.
Podobne ako vy nemam casu nazvys ale tiez mi neda nereagovat na niektore nezmysli ktore sa na nete uvadzaju.
Miro Medek
Mimeve
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 17. Apr 2011, 6:50


Späť na O kozách

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron