[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Neonka červená

Neonka červená

Tu si vymieňajú skúsenosti a bavia sa medzi sebou akvaristi

Neonka červená

Poslaťod lienocka2001 » 20. Nov 2008, 11:58

mám problém s neonkami.mala som 11,dve mi už uhynuli a dnes už asi zas uhynie ďalšia,už som ju vybrala do pohára.farbu majú peknú,len sa uťahujú nabok a ťahá ich na dno,alebo zostanú na filtry,a nevedia normálne plávať-točí ich hore bruchom,zadok im ťahá dole.Pritom vodu majú čistú,každé dva týždne im ju vymieňam,skalky popreplachujem horúcou vodou,teplota je vždy od 24-28 stupňov.Len doteraz nemali rastlinky,dala dom im až dnes.
lienocka2001
 
Príspevky: 6
Registrovaný: 7. Nov 2008, 11:27

Späť na O rybičkách

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron