[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Kocur nezerie

Kocur nezerie

Všetko, čo súvisí so zdravím vašich mačiek. Ak však očakávate odpoveď veterinára, píšte do "Veterinárnej poradne" (nižšie).

Kocur nezerie

Poslaťod Evita » 26. Júl 2015, 10:13

Dobry den, chcem poprosit o radu, pred styrmi dnami sme sa prestahovali s nasim cca dvojrocnym kocurom z maleho bytu do domu. Kocur bol prve dva dni len zalezeny pod perinou, nejedol, nepil... Nakolko boli vysoke teploty, podarilo sa nam do neho striekackou dostat trochu vody... teraz je to uz lepsie, zacal pomaly objavovat vsetky miestnosti, nie je uz taky ustrachany, zacal normalne pit, ale stale nezerie... Znama ma vystrasila, ze ak macka neprijima potravu dlhsie ako tri dni, je to pre nu nebezpecne.... Tak mam obavy co robit.. ma nasypane granule, skusali sme tasticku a nic... ak by ste mi vedeli poradit, co robit, ci zbehnut na infuziu alebo este nieco skusit... dakujem
Evita
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 26. Júl 2015, 10:02

Späť na Zdravotné záležitosti

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron