[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - kastrácia kocúra

kastrácia kocúra

Všetko, čo súvisí so zdravím vašich mačiek. Ak však očakávate odpoveď veterinára, píšte do "Veterinárnej poradne" (nižšie).

kastrácia kocúra

Poslaťod denisa2710 » 9. Máj 2013, 20:55

Dobrý deň, v utorok večer som dala vykastrovať svojho kocúra. Po prebudení bol taký malátny vracal.... Do rána sa trochu prebral, ale od vtedy stále iba spí, vobec na nikoho nereáguje a nechce vobec jesť ani piť. Mám o neho strach. Je to podľa vás normálne. Bola by som rada keby mi niekto poradil, kto s tým má skúsenosti... ďakujem
denisa2710
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 9. Máj 2013, 20:47

Späť na Zdravotné záležitosti

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť