[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Zdravotné ťažkosti

Zdravotné ťažkosti

Všetko, čo súvisí so zdravím vašich mačiek. Ak však očakávate odpoveď veterinára, píšte do "Veterinárnej poradne" (nižšie).

Zdravotné ťažkosti

Poslaťod steelersfan » 6. Feb 2013, 13:24

Dobrý deň, rád by som sa informoval ohľadom jednej veci. Už nejakú tú dlhšiu dobu sledujem našu mačku, a spozoroval som u nej nejaké príznaky. Upresním; ona sa k nám zatúlala, keďže bývame na dedine a to je bežné. Pred necelým rokom mala aj malé mačiatka, jedno z nich umrelo a druhé pred asi dvoma mesiacmi zrazilo auto. Bolo to niekedy v lete, kedy ich už mala a malé ešte pili mlieko od mamy. Vtedy sa ale diala taká vec, že matka si niekedy nechcela k sebe pripustiť malé aby sa najedli. Mala ale tri prsníky, pričom sa jej narodili len 2 mačiatká. Jeden jej ostal pravdepodobne zapálený a odvtedy sa to s ňou vezie. Teraz už síce nič nemá, tam je to v pohode, ale správa sa veľmi čudne. Príde mi skôr trochu divá, keďže keď sa pokúsim ju pohladkať, tak buď odskočí alebo utečie. Ako keby sa bála alebo naozaj neviem :( ..tak isto sme spozorovali jednu vec, že keď dýcha, tak ako keby mala plný nos, resp. je počuť ako keby sa jej ťažko dýchalo a to už pretrváva dosť dlho. Tak isto zhruba od leta. Nevieme si s ňou rady, veľmi nám na nej záleží a až príliš nám prirástla k srdcu. Prosím poraďte, čo mám urobiť, resp. či ju treba dať vyšetriť zverolekárom. Prosím o pomoc :(
steelersfan
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 6. Feb 2013, 13:14

Späť na Zdravotné záležitosti

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron