[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - zachrípnutá mačička????

zachrípnutá mačička????

Všetko, čo súvisí so zdravím vašich mačiek. Ak však očakávate odpoveď veterinára, píšte do "Veterinárnej poradne" (nižšie).

zachrípnutá mačička????

Poslaťod marianrsx » 8. Apr 2011, 20:25

ahoj, moja mačička divne mňauká už asi tretí deň, nie tak normálne, ale doslova, ako by bola zachrípnutá a stratila hlas, plus ma silnejší výtok z nošteka ako obyčajne, a aj koli tomu počit, že troška ťažie dýcha, no ale keď jej ten noštek vyčistím, tak je to na chvíľku v pohode, takže neviete čo to može byť, a mal by som isť s tým k veterinárovi, alebo jej možem pomocť aj nejako sám, ale čo sa týka ostatných bežných veci ako hranie sa, jedenie, tak tam som žiadnu zmenu nepostrehol
marianrsx
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 8. Apr 2011, 20:13

Späť na Zdravotné záležitosti

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron