[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - odčervenie mačičiek

odčervenie mačičiek

Všetko, čo súvisí so zdravím vašich mačiek. Ak však očakávate odpoveď veterinára, píšte do "Veterinárnej poradne" (nižšie).

odčervenie mačičiek

Poslaťod pilulka » 25. Okt 2010, 15:59

Dobrý deň, mám malé mačiatko staré asi tak 2,3 mesiace. Chcem ho odčerviť tabletami s názvom DRONTAL. Chcem sa Vás spýtať, či máte skúsenosti s týmto druhom tabliet.
pilulka
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 25. Okt 2010, 15:54

Re: odčervenie mačičiek

Poslaťod Lucka1 » 26. Okt 2010, 14:27

Ahoj, Drontal ti môžem len odporučiť. My máme doma psíka aj mačičku a pre oboch používame na odčervenie Drontal.
Lucka1
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 26. Okt 2010, 14:06

Re: odčervenie mačičiek

Poslaťod Veronika142 » 3. Aug 2012, 1:39

Aj keď je to už stará téma a už to nie je mačiatko, tak odpoviem, snáď pomôžem niekomu kto si bude pozerať v súčastnosti túto tému :)
Aj ja som svojej dávala Drontal, no začala som až vtedy, keď už bola väčšia.
Jednznačne odporúčam mačiatkam dávať na odčervovanie ešte len pastu. Teda veterinár mi to tak odporúčal a myslím, že pre maličké to je lepšie :wink: Tak ale myslím, že každý máme nato iný názor :ahoj:
Obrázok užívateľa
Veronika142
 
Príspevky: 6
Registrovaný: 3. Aug 2012, 1:22


Späť na Zdravotné záležitosti

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron