[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - zapalene oko

zapalene oko

Všetko, čo súvisí so zdravím vašich mačiek. Ak však očakávate odpoveď veterinára, píšte do "Veterinárnej poradne" (nižšie).

zapalene oko

Poslaťod mino1472 » 26. Sep 2010, 11:07

Dobrý den ! moja mačka porodila a 1 z maciat ma v nejaku bielu blbost...cele oko je opuchnute:(...neviem co mam robit každy den jej to oblievam vodou. Jeden znamy mi poradil ze jej to mam natierat franikoinom...newiem ci robim dobre, ja by som siel aj za zverolekarom ale nikde na okoli nieje :(
.......prosim poradte mi!!!!!!!!!
mino1472
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 26. Sep 2010, 11:04

Späť na Zdravotné záležitosti

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia