psík ma rakovinu lymf. uzlín a zle sa mu dýcha..=(

Všetko, čo súvisí so zdravím vašich mačiek. Ak však očakávate odpoveď veterinára, píšte do "Veterinárnej poradne" (nižšie).

psík ma rakovinu lymf. uzlín a zle sa mu dýcha..=(

Poslaťod smutnalucia » 2. Jan 2010, 12:49

Dobrý den,
Moj psík ma rakovinu lymf. uzlin zacalo sa mu to zhorsovat od dneska rana tažkko dýcha co mam robit alebo ma niekto skusenosti s touto chorobou? :( :oops: [/b]
smutnalucia
 
Príspevky: 9
Registrovaný: 2. Jan 2010, 12:37

Poslaťod Janka Macková » 5. Jan 2010, 22:30

...no asi by som co najskor vyhladala dobreho vetosa / podla toho kolko si ochotna za to dat /,lebo vsetky tie vysetrenia a liecba budu urcite nieco stat.No ked ti na psikovi zalezi ,na eury kukat nebudes,dufam,ze vsetko dobre dopadne,ozvi sa :wink:
Obrázok užívateľa
Janka Macková
 
Príspevky: 21
Registrovaný: 12. Sep 2009, 22:19
Bydlisko: Jelšava

Poslaťod smutnalucia » 6. Jan 2010, 10:56

jemu sa to už operovat neda.....tieto lymf. uzliny sa nedali ani ked ich boli mensie lebo sa to rýchlo širilo po cellom tele jednu by vyoperovali druha by sa urobila zasa....to už bolo vbunkach a tak no veterinára jedine na eutanáziu ale to mi neceme drži sa este celkom fajn aj ked len sedi so zatvorenými ocami a tak..=/
smutnalucia
 
Príspevky: 9
Registrovaný: 2. Jan 2010, 12:37

Poslaťod smutnalucia » 6. Jan 2010, 10:58

mý sme boli u veterinára ked ich mal ešte malé asi tak dve tri ich mal on povedal že operácia by bola riskantna že to býá mu len život predl´žilo o par mesiacov ale neskor by sa aj tak trápil...
smutnalucia
 
Príspevky: 9
Registrovaný: 2. Jan 2010, 12:37

Poslaťod Janka Macková » 6. Jan 2010, 21:06

:cry: ale zas pozerat sa na to ako trpi,tiez nie je dobre,len aby tu bol co najdlhsie hmmm...
Obrázok užívateľa
Janka Macková
 
Príspevky: 21
Registrovaný: 12. Sep 2009, 22:19
Bydlisko: Jelšava

Poslaťod smutnalucia » 7. Jan 2010, 17:05

to je zasa pravda ja neviem je to tažké=(
smutnalucia
 
Príspevky: 9
Registrovaný: 2. Jan 2010, 12:37


Späť na Zdravotné záležitosti

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť