[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - demodikoza

demodikoza

Všetko, čo súvisí so zdravím vašich mačiek. Ak však očakávate odpoveď veterinára, píšte do "Veterinárnej poradne" (nižšie).

demodikoza

Poslaťod kristina jakusova » 7. Okt 2009, 16:24

dobry den chcela by som sa spytat na vyskyt ektoparazitoz ako je demodikoza a otodektoza. ci ste sa s tymto ochorenim stretli a ci to aj vet. lekar zdiagnostikoval u vasich zvierat a ak ano z akeho mesta ste. chcela by som to mat ako temu diplomovej prace ale musim vediet ci sa to vobec vyskytuje. najlepsie by bolo okolie trencina ale ak nie tak nevadi. dakujem
KRISTINA
kristina jakusova
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 7. Okt 2009, 16:09
Bydlisko: Nove Mesto nad Vahom

Re: demodikoza

Poslaťod catdogke » 5. Jún 2016, 14:07

vyskusal som CoriollusPlus, iba to ju zachranilo. Maju to v Kosiciach catdogke.eu
catdogke
 
Príspevky: 7
Registrovaný: 5. Jún 2016, 13:39


Späť na Zdravotné záležitosti

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron