[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Vyplznuta srst

Vyplznuta srst

Všetko, čo súvisí so zdravím vašich mačiek. Ak však očakávate odpoveď veterinára, píšte do "Veterinárnej poradne" (nižšie).

Vyplznuta srst

Poslaťod Daniel75 » 14. Mar 2009, 14:15

Pekny den!
Moja mama ma domacu macku(kocura), zije vonku na dvore. V poslednej dobe si vsimla, ze mu mizne srst na bruchu a zda sa, ze to pokracuje aj smerom dopredu k prednym labkam... Vyzera to skoro ako keby tam mal uplne holu pokozku, ale ked som lepsie pozeral zostavaju mu tam take "plchy". Velmi by mi pomohlo, ak by niekto vedel poradit co to moze byt, alebo co s tym.... Asi tazko ho dostaneme k veterinarovi, je viac menej divo zijuci a nebude sa dat zobrat a odniest.
Dakujem!
Daniel75
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 14. Mar 2009, 14:06
Bydlisko: Malacky

Poslaťod Matus00 » 25. Máj 2009, 20:03

Ak mu plzne iba hrubá, zimná srť je to v poridku. Ale ak nie môže to byť nejaká kožná choroba, prípadne ak je to teda kocúr mhol sa pobiť s iným. Každopádne ťa však odkazujem na môj príspevok k téme:Zapal dychacich ciest. Tam som opísal môj podobný problém so srsťou.
Obrázok užívateľa
Matus00
 
Príspevky: 6
Registrovaný: 24. Feb 2009, 15:19
Bydlisko: Košice-okolie

Dakujem

Poslaťod Daniel75 » 26. Máj 2009, 22:33

Dakujem za radu! Zial vyzera to horsie s kocurikom.... Srst mu zacala dorastat, asi to bola nejaka plesen alebo podobne, lebo sme skusili mu to striekat akymsi pripravkom co prisniesla mama z prace, ale zial macicka sa zatulala, tri dni jej nebolo, ked sa vratil ten tulacisko, bol ako vytrasena Detva a nemoze vobec jest, len ak vypit mlieko. Vyzera akoby sa priotravil niecim. Tak uvidime ako dopadne.... :? :? :?
Daniel75
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 14. Mar 2009, 14:06
Bydlisko: Malacky

Poslaťod Matus00 » 29. Máj 2009, 16:29

Keď je to až také zlé a chcete si ho nechať, mali by ste s ním isť k veterinárovi. Každopádne držím palce. :)
Obrázok užívateľa
Matus00
 
Príspevky: 6
Registrovaný: 24. Feb 2009, 15:19
Bydlisko: Košice-okolie

Stastny koniec

Poslaťod Daniel75 » 1. Jún 2009, 0:20

Tak a nakoniec to vsetko nabralo stastny koniec! Kocurik je v poriadku, chuti mu uz aj jest a srst ma znova narastenu!
Som rad, bolo mi ho velmi luto! Lenze, k tomu veterinarovi by som ho nedostal nijakym sposobom. On sa totiz nenecha poriadne ani chytit do ruky, nuz je to divo zijuci kocur! Nie len taka domaca macicka! :D
Daniel75
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 14. Mar 2009, 14:06
Bydlisko: Malacky

Re: Vyplznuta srst

Poslaťod catdogke » 5. Jún 2016, 14:08

Je na to iba Reishi, to zabera ihned, odskusane. Maju to v ambulanciach, aj na eshope catdogke.eu
catdogke
 
Príspevky: 7
Registrovaný: 5. Jún 2016, 13:39

Re: Vyplznuta srst

Poslaťod veribr » 20. Okt 2017, 13:06

catdogke píše:Je na to iba Reishi, to zabera ihned, odskusane. Maju to v ambulanciach, aj na eshope catdogke.eu


Reishi je aj v hej.sk, aj výživové doplnky na srsť, dobre to je dávať aj keď je už cicka v poriadku. http://www.kuponyzdarma.sk/hej-sk/ tu máš za najlepšie ceny všetky doplnky.
veribr
 
Príspevky: 13
Registrovaný: 19. Okt 2017, 18:21


Späť na Zdravotné záležitosti

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron