[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - kastracia..kedy?

kastracia..kedy?

Všetko, čo súvisí so zdravím vašich mačiek. Ak však očakávate odpoveď veterinára, píšte do "Veterinárnej poradne" (nižšie).

kastracia..kedy?

Poslaťod prihama » 29. Máj 2007, 10:51

chcela by som sa opytat, kedy ..v akom case po narodeni maciatka sa moze uskutocnit kastracia? dakujem :wink:
z:)
prihama
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 29. Máj 2007, 10:45
Bydlisko: michalovce

Poslaťod ladymacbeth » 14. Jún 2007, 17:22

Ahoj. Ja som dávala mačičku kastrovať zhruba vo veku 12 týždňov mačiatok, teda v čase, keď ich už úplne prestala kojiť. Tak mi bolo odporučené vetom. Už som ale počula aj taký názor, že sa kľudne môže dať kastrovať aj také 2 týždne po narodení, vraj to laktáciu neovplyvní... Tak radšej hoď túto otázku do vet poradne... :wink:
www.exocats.webnode.sk
Morgiana a Morgoth - cicúchy domáce
GIC Business Boy Magic Pleasure, SK, Bruno Blue Boy Magic Pleasure, SK - cicúchy exotické

in memoriam: Barry Modrý golf /NF pes/, Don Paulenov dvor /anglický špringer/, Ťapka
Obrázok užívateľa
ladymacbeth
 
Príspevky: 61
Registrovaný: 4. Sep 2006, 18:46
Bydlisko: Hlohovec

Poslaťod veverka24 » 9. Júl 2007, 9:13

hej, mne tak tiez povedala vetoska, ale ze tam moze byt potom problem, aby sa pri narezani nedostalo mlieko do rany.
veverka24
 
Príspevky: 30
Registrovaný: 19. Jún 2007, 15:13
Bydlisko: Martin


Späť na Zdravotné záležitosti

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron