[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - mesačné mačiatko bez matky

mesačné mačiatko bez matky

Sem patrí všetko, čo súvisí s výchovou vašich mačičiek.

mesačné mačiatko bez matky

Poslaťod kristinoslav » 14. Júl 2016, 19:52

chcela by som vás poprosiť o radu. dostalo sa mi do rúk mačiatko, má iba jeden mesiac a nemá mamu. dočítala som sa, že mačky sa odoberajú až po 8 týždňoch a preto mám obavy, že by to mohol byť problém. tiež mi chovatelia tvrdia, že také malé mačiatko sa nevie samostatne vyprázdňovať, mačiatko je u nás od včerajšieho večera a ešte som nezaznamenala, žeby kakalo či močilo, avšak je vitálne, pohybuje sa jedna radosť. mám sa držať rád a masírovať ho na konečníku aj brušku? nemám žiadne skúsenosti a mám strach, že mu môžem ublížiť. a aké ďalšie komplikácie by mohli nastať pri takomto drobcovi bez matky?
kristinoslav
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 14. Júl 2016, 19:45

Späť na Výchova

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron