[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Vypadaná srsť a rozranená koža

Vypadaná srsť a rozranená koža

Sem patrí všetko, čo súvisí s výchovou vašich mačičiek.

Vypadaná srsť a rozranená koža

Poslaťod BakyX » 3. Jún 2011, 22:25

Zdravím..Mám problém s mojou mačičkou. Má 1 rok a aktuálne je tehotná. Prededávnom mala nejakú nehodu, po ktorej nemohla chodiť, ale už lozí po stenách. Zrejme do nej narazilo auto alebo niečo podobné. Na mieste, kde do nej pravdepodobne narazilo jej začala vypadávať srsť až úplne vypadala a vytvorila sa tam nepekne vyzerajúca rana, ktorá sa nechce zahojiť, lebo mačka si ju stále rozlíže (asi ju to svrbí). Zakrvavaná rana vyzerá skutočne zle a samo sa to asi neuzdraví tak ľahko, keďže si to mačka stále rozraní znovu, preto by som potreboval radu, čo mám robiť. Dávam jej zatiaľ na to Traumatol, ale STÁLE SI TO ROZRANÍ. Som z toho zúfalý a neviem, čo mám robiť. Ďakujem za každú radu.
BakyX
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 3. Jún 2011, 22:18

Späť na Výchova

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron