[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - maciatka

maciatka

Sem patrí všetko, čo súvisí s výchovou vašich mačičiek.

maciatka

Poslaťod kikuska123 » 19. Júl 2008, 7:42

cem vediet ako mozem vychovavat male maciatka ??? aby som ich dala majitelom aspon trochu slusne a mozem si ich brat na ruky ked mi na nich mraucia??? porate prosim :(
kikuska123
 
Príspevky: 6
Registrovaný: 19. Júl 2008, 7:28

Poslaťod vera9 » 5. Aug 2009, 19:54

Ako si ich vychovas to je len na tebe. Odporucala by som ti mat s maciatkami kontakt od malinka. Mozes ich brat do ruk , uc ich aby si zvykli aj na ine osoby nie len na teba. Ak mas psika mozes ho k nim pustat samozrejme na primeranu dobu nech ich to hned nevyplasi. Tak isto ich uc zvykat si byt same doma a aj ze nemozu liezt tam kde sa im zachce. Tak isto by som radila cesat ich od malinka a vozit autom napr. k veterinarovi...hovorim ako si ich vychovas take budu az na pripad ked maju neporiadnost v genoch po rodicoch... :D
vera9
 
Príspevky: 9
Registrovaný: 3. Aug 2009, 11:47


Späť na Výchova

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron