[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - korist a prve maciatka

korist a prve maciatka

Sem patrí všetko, čo súvisí s výchovou vašich mačičiek.

korist a prve maciatka

Poslaťod Ela » 4. Jún 2007, 15:32

mam na skusenych chovatelov dve otazky:
1. mam dve macky, starsia chodi slobodne von a dnu a mladsia(britka) je len v byte a na balkone. starsia macka jej kazdu noc noci domov na hranie mys alebo este lepsie vtacika..........som uz z toho chora, kazdu noc mam manebre.neviete mi poradit, ako ju to odnaucim?
2. britka macicka ma 8 mesiacov. kedy ju mozem dat pripustit kocurovi?
prosim poradte mi :D dakujem :D
Ela
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 4. Jún 2007, 14:23

Poslaťod ladymacbeth » 14. Jún 2007, 17:26

Ahoj.
Odpoveď na Tvoju prvú otázku znie: ťažko :D mačky to robia dosť často... Nenosí tú korisť náhodou Tebe :wink: ?
Odpoveď na druhú otázku: ihneď po uchovnení :wink: :P
www.exocats.webnode.sk
Morgiana a Morgoth - cicúchy domáce
GIC Business Boy Magic Pleasure, SK, Bruno Blue Boy Magic Pleasure, SK - cicúchy exotické

in memoriam: Barry Modrý golf /NF pes/, Don Paulenov dvor /anglický špringer/, Ťapka
Obrázok užívateľa
ladymacbeth
 
Príspevky: 61
Registrovaný: 4. Sep 2006, 18:46
Bydlisko: Hlohovec

Poslaťod Andrea Klegová » 14. Jún 2007, 17:36

Presnejšie - uchovniť sa mačka môže na niektorej z medzinárodných výstav a to v otvorenej triede v príslušnej kategórii, v tvojom prípade krástkosrstých mačiek. Do otvorenej triedy sa prihlasujú zvieratá, ktoré dovŕšili vek najmenej 10 mesiacov. Neznamená to však, že mačka vtedy aj musí byť uchovnená. Musí dostať minimálne známku V1, V2, V3, čo znamená - výborná 1,2,3, pokiaľ by dostala VD=veľmi dobrý - uchovnená nie je, výstavu treba opakovať.
Andrea Klegová
 
Príspevky: 48
Registrovaný: 12. Jan 2006, 20:03


Späť na Výchova

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť