[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - prosim o radu

prosim o radu

Sem patrí všetko, čo súvisí s výchovou vašich mačičiek.

prosim o radu

Poslaťod katuska » 7. Aug 2006, 15:38

Prosim vie mi niekto poradit, co mam robit s agresivnym kocurom? Je to najdeny kocur, europske plemeno, ma priblizne 14 mesiacov. Je vykastrovany. Odkedy ho mame stale ma kuse az do krvy. Najprv striehne a zautoci. Nechapem preco to robi, aj ked som precitala aj knihy o mackach, nic som tam take nenasla. A to som si myslela ze macky su mile a pritulne. Velmi pekne dakujem
katuska
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 7. Aug 2006, 15:31

Poslaťod Jantario » 12. Aug 2006, 9:43

Dobrý den,
jsem jen chovatelka, nevím, zda vám nějak poradím, ale nepíšete nic bližšího. Napadá kocour jen Vás nebo i ostatní členy domácnosti? Je možné, že kocour na vás žárlí nebo mu vadí váš parfém, či jej jinak dráždíte, aniž si to vy jako člověk uvědomujete. Záleží i na společenství v jakém se kocour doma nachází a to myšleno člověčí i zvířecí. Sama zkušenosti s agresivním kocourem nemám, možná by nebylo od věci oslovit přímo nějakého chovatele tohoto plemena.
Jantario
 

Poslaťod Michaela » 19. Aug 2006, 12:19

Jantario macky su úritulne a mile iba ked chcu oni. oni aj vacsinou rozhoduju kto ich bude hladkat a kedy.
Michaela
 
Príspevky: 267
Registrovaný: 31. Mar 2006, 7:33
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod katuska » 23. Aug 2006, 14:07

Dakujem Jantario za odpoved.
Zrejme budem musiet sama zistit, preco to nas kocur robi. Kuse vacsinou mna, a pritom ho takisto vacsinou ja krmim, cistim mu toaletu. Zije len v byte spolu so mnou, mojim partnerom a syncekom. Iba obcas, tak raz za mesiac s nim ideme von. Teraz, co ho sledujem, vacsinou kusne ak sa nudi, alebo sa chce hrat, prip. ak nieco chce. Len je tazke zistit, co chce.
Este raz dakujem.
katuska
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 7. Aug 2006, 15:31

Poslaťod Beba » 28. Mar 2008, 21:22

A hrá sa s nim niekto? pretoze toto robi moje male maciatko ked sa hrame
Beba
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 28. Mar 2008, 21:12


Späť na Výchova

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron