Ragdoll

A sa chcete baviť o konkrétnom plemene, tak tu.

Poslaťod Andrea Klegová » 13. Máj 2006, 8:32

Už som zvedavá!!! :D
Posielam ju v súkromnej správe. Potom Vám pošlem aj ja "zopár" fotiek
našich chlpáčov. Malý je prenádherný!
Andrea Klegová
 
Príspevky: 48
Registrovaný: 12. Jan 2006, 20:03

Poslaťod Hosť » 17. Máj 2006, 20:36

A nemá ten Bruno v rodokmeni aj sibirsku macku?Cosi také som raz čítala, u ragdollíkov je to neprípustná kombinácia.
Hosť
 

Poslaťod Ingrid » 18. Máj 2006, 9:41

Prosim???
Co je to za blbost?? Kto take nezmysli rozsiruje?Okrem mna a mackarskej organizacie, nikdo nema informacie o rodokmeni..
Mozes sa predstavit Anonym?
Chov ciernych a škvrnitych nemeckych dog
Chov mačiek ragdoll
Ingrid
 
Príspevky: 45
Registrovaný: 3. Apr 2006, 8:02
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Ingrid » 18. Máj 2006, 9:58

Anonymous píše:A nemá ten Bruno v rodokmeni aj sibirsku macku?Cosi také som raz čítala, u ragdollíkov je to neprípustná kombinácia.

Anomym,mozes mi prosim ta povedat,kde si tuto informaciu o sibirskej macke a Brunovi citala? Naozaj by ma to zaujimalo kto ma zaujem taketo klamstva rozsirovat? :shock:
Predpokladam ze niekto kto ma ragdolla,ineho by to urcite nezaujalo.. :wink:
To uz niektori ludia maju vsebe tolko zavisti alebo ako to nazvat,ze im robi radost taketo nezmysli pustat do eteru..
ved toto je forum o vzajomnych radach a pomoci a hlavne radosti z lasky k zvieratam..
Chov ciernych a škvrnitych nemeckych dog
Chov mačiek ragdoll
Ingrid
 
Príspevky: 45
Registrovaný: 3. Apr 2006, 8:02
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Hosť » 18. Máj 2006, 14:25

Pp mačiatok z CHS Síh su všetky rovnaké, nie? A preto viem, že v zadnej linii je sibirská mačka, ktorá má negatívny dopad na vzhlaď ragdollíkov. Bruno je možno krásny, len ten rodokmeň nie je predpisovy.
Hosť
 

Poslaťod Ingrid » 18. Máj 2006, 14:36

Anonym,ja naozaj nerozumiem co tymto sledujes???
Preco sa poprve nepredstavis? apreco nenapises mne sukromne ,a mozem ti nieco ktomu osobne povedat.. :?:
Nepaci sa mi,ze o klamstvach o mojom ragdollovi rozpravas verejne na internete..nezda sa ti to nevhodne?
Ty si milovnik zvieratiek alebo ... :?:
Chov ciernych a škvrnitych nemeckych dog
Chov mačiek ragdoll
Ingrid
 
Príspevky: 45
Registrovaný: 3. Apr 2006, 8:02
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Ingrid » 18. Máj 2006, 14:44

Anonymous píše:Pp mačiatok z CHS Síh su všetky rovnaké, nie? A preto viem, že v zadnej linii je sibirská mačka, ktorá má negatívny dopad na vzhlaď ragdollíkov. Bruno je možno krásny, len ten rodokmeň nie je predpisovy.

Ked ta to uz naozaj tak dopodrobna zaujima v linii mojho ragdolla nieje Ziadna sibirska macka a v rodokmeni su Len ragdolli.
Pripadas mi ako jedna "zavistliva chovatelka" z chs ragdollov.. :lol: :lol: :lol:
Chov ciernych a škvrnitych nemeckych dog
Chov mačiek ragdoll
Ingrid
 
Príspevky: 45
Registrovaný: 3. Apr 2006, 8:02
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod SH a perzska macka:) » 18. Máj 2006, 15:50

to by aj mna zaujimalo kde na ten hlod prisla.....
SH a perzska macka:)
 
Príspevky: 146
Registrovaný: 10. Apr 2006, 19:32

Bruno

Poslaťod Andrea Klegová » 18. Máj 2006, 16:22

Je to úbohé!!!
Aj keby mal Bruno vzadu v rodokmeni 20 sibírskych mačiek, je to ragdol a nikto nemá právo nikoho osočovať. A ak sa už na to niekto dá, aspoň nech naberie toľko odvahy a predstaví sa. Ja som sa s Brunom osobne na výstave hrala a môžem povedať, je to krásne zviera. To je podstatné aj pre jeho majiteľku, ktorá ho určite, ako som mala možnosť vidieť, zbožňuje. A ak by to tak hneď aj bolo, nemyslím si, že sa treba vyvršovať na Brunovi a jeho majiteľke, ale na chovateľoch!!!
Andrea Klegová
 
Príspevky: 48
Registrovaný: 12. Jan 2006, 20:03

Poslaťod Hosť » 18. Máj 2006, 19:00

Sibirská mačka to naozaj nebola, bol to vraj kocúr, ktorý zamiešal geneticky ragdollíkom v CHS Síh. Aj preto sú od nich všetka mačiatka za 8000,-Kč aj na chov aj na mazla. Atraktívna suma, ako si obstarať krycieho ragdolla. Možno Bruno bol za 10000,- keď ma lukratívnu farbu. A neviem, prečo inzeruješ chov. stannicu ragdoll, keď zatial nemáš mačku, ale iba kocúrika? Ragdoll, ktorý mal sibirského kocúra v rodokmneni už je kastrovaný. Pre istotu. Dost bolo prznienia ragdollov.
Hosť
 

Poslaťod Ingrid » 19. Máj 2006, 13:49

Anonym,myslim,ze by bolo vhodne ,aby si sa dala liecit, minimalne zo zavisti.. :lol: :lol: :lol:
S clovekom ,ktory sa hambi sam za svoje meno a pritom osocuje druhych chovatelov, nieje sa o com viac bavit na tomto fore..
Chov ciernych a škvrnitych nemeckych dog
Chov mačiek ragdoll
Ingrid
 
Príspevky: 45
Registrovaný: 3. Apr 2006, 8:02
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod SH a perzska macka:) » 19. Máj 2006, 14:56

aj ja si myslim.... Podla mna anonym nema ani ziadnu macku.!!!!
lebo ked pise taketo blbosti...Keby si anonym pozrel hocijaku CHS ragdollov, tak tam si moze pozriet rodokmene a nic take tam nenajde...!
Akoze clovek nemusi byt ani odbornik a pochopi to ze cistokrvna macka nemoze mat v rodokmeni ziadni iny druh macky...., ze Ingrid!
SH a perzska macka:)
 
Príspevky: 146
Registrovaný: 10. Apr 2006, 19:32

Poslaťod Hosť » 19. Máj 2006, 15:08

Mam pekne meno, ale takto je to o vela zaujimavejsi:-) Ingrid dobre vie, že s tou plemenitbou sibirskim kocúrom je to ako ja vravím. CHS Síh je týmto známa a pokial to Ingrid nevie priznať, tak klame iba seba. Keď sa chce, dá sa do rodokmeňa vpísať hoci čo. Vieme?
Napokon može sa opýtať prim u prameňa, nie? Pa
Hosť
 

Poslaťod SH a perzska macka:) » 23. Máj 2006, 11:38

POZrite si Krytie+rozne!!!!
Zase sa tam ten anonym vyjadroval o tom ze kocur ragdolla ktoreho tam niekto ponukal na krytie, ze ma predkoch v rodokmneni ako sib. macka.!!
Ved si to sami precitajte!!!!! ja som tam napisala k tomu komentar, tak si to otvorte a uvidite tam aj jeho odpoved co predtym pisal/a!!!!!!!!!!
To co tu pise je uz o ragdolloch je uz nehoraznost :evil: ved si to sami precitajte co tam zase trepol/a!!!!
SH a perzska macka:)
 
Príspevky: 146
Registrovaný: 10. Apr 2006, 19:32

Poslaťod Hosť » 23. Máj 2006, 12:40

Mýliš sa. Hovoríme tu stále iba o jednom ragdollovi a to je Bruno Síh od Ingrid. Lebo ona neustalo a nielen tuto ponúka krytie týmto neperspektivnym kocúrom. V jeho rodokmeni je sibirský kocúr, moźes sa spýtať u chovatelov s CHS Síh. A to ho eště ani neuchovnila:-)) Vieme?
Hosť
 

PredchádzajúciĎalší

Späť na Plemená - jednotlivo

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron