[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Ragdoll

Ragdoll

A sa chcete baviť o konkrétnom plemene, tak tu.

Ragdoll

Poslaťod Ingrid » 17. Apr 2006, 22:12

Ako sa vam paci plemeno ragdoll? Skoda,ze ich je zatial na Slovensku malo,je to aj povahovo uzastna macka.. :wink:
Chov ciernych a škvrnitych nemeckych dog
Chov mačiek ragdoll
Ingrid
 
Príspevky: 45
Registrovaný: 3. Apr 2006, 8:02
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod SH a perzska macka:) » 18. Apr 2006, 9:43

ano :D ragdollky su nadherne plemena :D
a ty chovas ragdollky, ked si sa nespytala ani inu otazku????
SH a perzska macka:)
 
Príspevky: 146
Registrovaný: 10. Apr 2006, 19:32

Poslaťod Ingrid » 18. Apr 2006, 21:16

Zatial mam len kocura ragdoll red colorpoint,ale dufam,ze sa casom rozrastieme.. :wink:
Rada by som si o ragdolloch pokecala",ale kedze su este zriedkave,tak debata viazne.. :cry:
Je to naozaj pravda,co sa o nich pise v knihach..podobaju sa spravanim viac na psika..aportuju a lahsie sa ucia "posluchat",nevytahuju pazuriky a su velmi mierne..
proste uzasne.. :D
Chov ciernych a škvrnitych nemeckych dog
Chov mačiek ragdoll
Ingrid
 
Príspevky: 45
Registrovaný: 3. Apr 2006, 8:02
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod SH a perzska macka:) » 20. Apr 2006, 21:13

aj mne sa pacia Ragdollky, raz si mozno kupim ragdollku, velmi sa mi paci farba seal calourpoint:)
A z akej chov. stanice mas svojho kocura?
Mas pravdu, ze na Slovensku neni este moc chov.stanic tohoto plemena, ale bolo by to fajn keby sa to tu rozrastlo :wink:
Ja mam perzsku macku, lebo perzanky sa mi velmi pacia, a paci sa mi aj ked su s odznakmi himalajs:) ale celkovo sa mi perzanky a ragdollky najviac pacia z maciek:))), ale nemam nic proti aj proti inym plemenam :D
Ja mam rada v podtstate vsetky plemena maciek:)
SH a perzska macka:)
 
Príspevky: 146
Registrovaný: 10. Apr 2006, 19:32

Poslaťod Ingrid » 22. Apr 2006, 22:29

aj mne sa pacia perzske,ale nechcelo by sa mi ich casto cesat.. :wink:
mne sa paci viacej plemien maciek,ale ragdollaci maju trochu "inu" povahu a spravanie od inych maciciek..su najma velmi vhodne k detom a ja mam maleho syna.. :lol:
Ja man Bruna z Ciech,tam je ich chov relativne rozsireny..
mne sa najviac pacia svetle varianty,lebo seal/najma colorpoint/ v dospelosti velmi stmavne,vymizne kontrast farieb,vlastne je hnedo cierny..
ale vsetky su uzastne!!
Chov ciernych a škvrnitych nemeckych dog
Chov mačiek ragdoll
Ingrid
 
Príspevky: 45
Registrovaný: 3. Apr 2006, 8:02
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Hosť » 10. Máj 2006, 14:55

A co si mylsis o farbe seal mitted?
Je dost tmava alebo ako? Lebo na maciatku, co som jedno vydela vyzerala tmava, ale iba na jeho koncekoch(aspon tak sa mi to zdalo...)
Hosť
 

Poslaťod Ingrid » 10. Máj 2006, 15:17

Vsetky seal /hnedocierne/ su tmave,ale je "zaujimavejsi" ako colorpoint,pretoze ma kontrast s bielymi labkami a hrudou..
Ale je to len o ponimani estetiky.. :wink:
Chov ciernych a škvrnitych nemeckych dog
Chov mačiek ragdoll
Ingrid
 
Príspevky: 45
Registrovaný: 3. Apr 2006, 8:02
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Hosť » 10. Máj 2006, 19:48

ahaaa, dakujem ti:) lebo aj tato varianta sa mi zapacila :D inak ja som SH a perzska macka:) ale nemam cas sa prihlasit.... takze len takto na rychlo.... a ty mas z ktorej ceskej chov. stanice kocura?
Hosť
 

Poslaťod Ingrid » 12. Máj 2006, 15:06

CHS SIH, zial nema webovu stranku.. tato chovatelka ragdolli chova uz 10 rokov :)
ty mas persku macku?Aku?Aj chovas?
dlhosrste sa mi velmi pacia,ale nechcelo by sa mi ich asi kazdy den cesat.. :wink:
Chov ciernych a škvrnitych nemeckych dog
Chov mačiek ragdoll
Ingrid
 
Príspevky: 45
Registrovaný: 3. Apr 2006, 8:02
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Andrea Klegová » 12. Máj 2006, 16:26

Dobrý deň, Ingrid.
Nie ste náhodou tá pani, ktoprá bola na januárovej výstave mačiek v Bratislave v DK Ružinov? Myslím, že ste mali klietku na poschodí a boli ste v kontrolnej triede.
Andrea
Andrea Klegová
 
Príspevky: 48
Registrovaný: 12. Jan 2006, 20:03

Poslaťod Ingrid » 12. Máj 2006, 19:10

Ano..A vy ste vystavovali,alebo ste sa len zastavili pri klietke? :D
Chov ciernych a škvrnitych nemeckych dog
Chov mačiek ragdoll
Ingrid
 
Príspevky: 45
Registrovaný: 3. Apr 2006, 8:02
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod SH a perzska macka:) » 12. Máj 2006, 19:10

Ja mam perzanku s kresbou, ale je bez pp, ale po rodicoch s pp.... Aj ja mam rada dlhosrste asi preto aj mam perzanku :D ale ved aj ragdollky su polodlhosrste, tie ako casto musis cesat? lebo aj tie maju v podstate dlhu srst, sice nie ako perzanky, ale tiez dost dlhu :wink: nie?
SH a perzska macka:)
 
Príspevky: 146
Registrovaný: 10. Apr 2006, 19:32

Poslaťod Ingrid » 12. Máj 2006, 19:14

Je len polodlha a strukturou upne ina..Nikdy neplstnatie.. :wink:
Hovori sa,ze je fajn ich precesat raz do tyzdna,ale viacej chovatelov ich necese aj mesiace/info priamo od chovatelov/..
Chov ciernych a škvrnitych nemeckych dog
Chov mačiek ragdoll
Ingrid
 
Príspevky: 45
Registrovaný: 3. Apr 2006, 8:02
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Andrea Klegová » 12. Máj 2006, 19:16

Boli sme hneď vedľa Vás, ak sa pamätáte, dcére Vám Bruna aj česala. My máme toho malého - vlastn, teraz už oveľa - oveľa väčšiho perzského modrého kocúrika, vtedy nám vyhral Best Kitten 3-6 mesiacov a jeho maminu - exotickú modrú bikolor bodkovanú. Už si spomínate?
Andrea Klegová
 
Príspevky: 48
Registrovaný: 12. Jan 2006, 20:03

Poslaťod Ingrid » 13. Máj 2006, 7:32

pamatam :D
ako rastie maly krasavec?Dajte mi mailovu adresu,poslem vam nove fotky Bruna..velmi vyrastol :lol:
Chov ciernych a škvrnitych nemeckych dog
Chov mačiek ragdoll
Ingrid
 
Príspevky: 45
Registrovaný: 3. Apr 2006, 8:02
Bydlisko: Bratislava

Ďalší

Späť na Plemená - jednotlivo

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron