[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Britská mačka

Britská mačka

A sa chcete baviť o konkrétnom plemene, tak tu.

Britská mačka

Poslaťod xxGabikaxx » 25. Jan 2009, 15:50

Toto plemeno mačky je podľa mňa najkrajšie na celom svete. Doma mám 2 britských kocúrikov a musím povedať, že ich povaha a vzhľad je úžasný. Aký je váš názor na toto plemeno? A kto má toto plemeno doma nech sa ním pochváli. Ja mám jedného lilavého colourpointa a potom modrého bicoloura ak chápete o čom hovorím :wink:
Obrázok užívateľa
xxGabikaxx
 
Príspevky: 9
Registrovaný: 23. Jan 2009, 19:01

Britska macka

Poslaťod Matus00 » 24. Feb 2009, 15:29

Ano sú to fakt super mačky, ja osobne mám doma bieleho rôzno okého kocúra :D
Obrázok užívateľa
Matus00
 
Príspevky: 6
Registrovaný: 24. Feb 2009, 15:19
Bydlisko: Košice-okolie

Btitská mačka

Poslaťod sisi08 » 24. Mar 2009, 16:43

Ahojte"briťáci".Ja chcem mať časom túto nádhernú cicu.Môžete mi poslať dáke fotočky pre potešenie? :)
Obrázok užívateľa
sisi08
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 9. Mar 2009, 23:28

Poslaťod Mirra Starr » 11. Máj 2009, 19:13

Mňa by veľmi zaujímalo, ako je to naozaj s povahou britiek? :?:

Jedny trdia, že je super, že je maznavý plyšáčik, dobrá a kľudná mačička, ktorá si nevynucuje pozornosť a je tichá a nenápadná a druhí, že je to pyšná a neprítulná mačka, ktorá má chuť pomaznať sa iba občas, že je nezáživná, samotárska, uzavretá, že to proste nie je vôbec miláčik, s ktorým by bola nejaká sranda, a že má často sklony škrabať a nedá sa pohladkať, pokiaľ nechce vyslovene ona sama.

Ktoré z toho je vlastne pravda??

Ja nad britkou uvažujem, ale najprv by som o nej potrebovala vedieť pravdu :wink: .
Obrázok užívateľa
Mirra Starr
 
Príspevky: 72
Registrovaný: 19. Jan 2007, 16:15
Bydlisko: behind the field

Re: Britská mačka

Poslaťod zeeshan030 » 14. Apr 2015, 8:46

Jedny trdia, že je super, že je maznavý plyšáčik, dobrá a kľudná mačička, ktorá si nevynucuje pozornosť a je tichá a nenápadná a druhí, že je to pyšná a neprítulná mačka, ktorá má chuť pomaznať sa iba občas, že je nezáživná, samotárska, uzavretá, že to proste nie je vôbec miláčik, s ktorým by bola nejaká sranda, a že má často sklony škrabať a nedá sa pohladkať, pokiaľ nechce vyslovene ona sama.
zeeshan030
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 14. Apr 2015, 8:39


Späť na Plemená - jednotlivo

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť