[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Britské mačiatko sivé

Britské mačiatko sivé

A sa chcete baviť o konkrétnom plemene, tak tu.

Britské mačiatko sivé

Poslaťod _Carley_ » 6. Júl 2017, 22:20

Ahojte, už dlho túžim po tomto nádhernom stvorení. Prezrela som si snáď už každý jeden inzerát, žiaľ, nenašla som žiaden, ktorý by bol ešte voľný. Väčšinou sú príliš drahé, alebo už rezervované. Neviem, koľko ľudí je schopných len tak darovať také mačiatko. Ale predsa sa nájdu aj takí, ktorí za ne nič nežiadajú. Niektorí ľudia na to proste nemajú finančné prostriedky, ale zato maju v sebe toľko lásky, ktorú sú im schopní poskytnúť. Bola by som vám naozaj vďačná, keby ste mi odporúčili nejakú stránku alebo poprípade poznáte niekoho, kto momentálne má mačiatká a bol by schopný ich darovať.
_Carley_
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 6. Júl 2017, 21:37

Späť na Plemená - jednotlivo

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť