Ako sa vám páči táto stránka?

Tu máte priestor na komunikáciu o exotických vtákoch

Ako sa vám páči táto stránka?

veľmi sa mi páči
25
42%
páči sa mi
24
40%
môže byť
10
17%
nič moc
0
Nehlasovalo
nepáči sa mi
0
Nehlasovalo
je hrozná
1
2%
 
Celkom hlasov : 60

Zrušenie témy

Poslaťod Klimentová Viera » 9. Sep 2009, 14:03

Stránka sa mi páči. nenašla som síce konkrétne odpoveď na môj problém, ale našla som kontakt, ktorý som už zrealizovala. Tým som našla aj odpoveď. Mrzí ma, že nikto nereaguje na tému, ktorú som zadala, možno by zaujímala aj ostatných.
Prosím, ak je to možné o zrušenie "jednej Klimentovej", neviem prečo som uvedená, že zadávam dve témy. Ja som zadala len jednu "Močové kamene".
Ďakujem.
Klimentová Viera
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 7. Sep 2009, 14:26

Poslaťod Administrátor » 15. Sep 2009, 20:00

Tému "Močové kamene" máte v "zdravotných zálezitostiach a dal som vám ju aj do "Veterinárnej poradne" takže by ste tam mohli dostať odpoveď od pani veterinárky. Nemazal som vám nič a ani neviem o žiadnej druhej Klimentovej. Jedine že by niekto iný ešte poznal vaše meno a heslo.
Admin
Obrázok užívateľa
Administrátor
 
Príspevky: 183
Registrovaný: 8. Jún 2005, 18:47

Re: Ako sa vám páči táto stránka?

Poslaťod DoDcHi » 26. Jún 2010, 9:20

Ahojte prosím vás mohli by ste ísť navštíviť stránku http://www.korelachochlata.jex.cz je tam písane o všetkých papagájoch,vtákoch a informácii o výbave klietke,inzerciu(kúpa,darovanie,predaj),o hniezdení,rozmery budky,poradňu o papagájoch(druhoch pri kúpe,aký je nalepší,aká je jeho/jej cena,...)a iné info o nich(ako im nasadzovať krúžky,...)!!!za pochopenie ďakujem!!! PROSÍM ZA ODMENU DOSTANETE ADMINSTVO NA STRÁNKE NA 2ROKY!!!BUDETE MOCŤ STRÁNKU UPRAVOVAŤ,TVORIŤ NOVÉ RUBRIKY,ZMENIŤ VZHĽAD,PRIDAŤ TEXT,FÓRUM,DISKUSIU,...DAŤ INÉHO REGISTROVANÉHO ČLENA POD ADMINOM,ADMINOM,ZOBRAŤ MU ADMINSTVO,ZABLOKOVAŤ MU STRÁNKU NA 1ROK,2ROKY,3ROKY,4ROKY,5ROKOV,6ROKOV,7ROKOV,8ROKOV,9ROKOV,10ROKOV,ALE AJ NAVŽDY!!! pROSÍM VÁS O NÁVŠTEVU TEJTO STRÁNKY ĎAKUJEM...AK BUDETE DOBRÝM ADMINOM MôŽETE SA NÍM STAŤ AJ NA DLHŠIU DOBU 5 ROKOV A EŠTE AJ VIAC... :D :D :D :D :) :) :) :) :) :) :) :shock: 8) :iagree: :iagree: :iagree: :iagree: :iagree:
DoDcHi
 
Príspevky: 32
Registrovaný: 25. Jún 2010, 17:40

Re: Ako sa vám páči táto stránka?

Poslaťod rybarik » 5. Nov 2011, 18:58

veľmi sa my páči :iagree: :youarenumberone: :ahoj: :D :ahoj: :thankyou:
rybarik
 
Príspevky: 23
Registrovaný: 5. Nov 2011, 10:29

Predchádzajúci

Späť na O vtákoch

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia