Ako sa vám páči táto stránka?

Tu máte priestor na komunikáciu o exotických vtákoch

Ako sa vám páči táto stránka?

veľmi sa mi páči
25
42%
páči sa mi
24
40%
môže byť
10
17%
nič moc
0
Nehlasovalo
nepáči sa mi
0
Nehlasovalo
je hrozná
1
2%
 
Celkom hlasov : 60

super

Poslaťod marian » 24. Okt 2005, 13:03

dufam ze sa rychle zaplni adresami chovatelov drzim palce
marian
 

Poslaťod Darkness » 26. Okt 2005, 15:15

Marcela ma pravdu - nejak ste zabudli na chovatelov hlodavcov... Skoda velika, lebo hlodavceky su cool potvorky! Ja napr. nechovam nic ine, len hlodavce. eee... co som xcela.. jaj - design je moooc pekny, len obsah stranky troska o nicom. Sa tesim, ked sa to tu rozhybe a dufam, ze tu bude nieco aj o hlodavcoch!!!
Darkness
 

Poslaťod Joachim » 18. Nov 2005, 16:26

Chcel by som sa oppytat ako si sem mozem dat fotku ak je velka. Mozem Vam ju poslat a date mi ju tam nejaky sposobom??? Takto mi to navrhol aj admin na inom fore a islo to.
Dakujem za odpoved nam mail achim@zoznam.sk
ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok
Joachim
Joachim
 
Príspevky: 283
Registrovaný: 17. Nov 2005, 13:26
Bydlisko: Bratislava - Vrakuňa

Poslaťod Luboš » 24. Nov 2005, 20:25

Celkom dobrá stránka.Neviem či je zameraná viac na psy a mačky(nemám nič proti nim) ale chcelo by to zaradiť do INZERCIE aj tému: EXOTY-predaj,prípadne kúpa.Takto sa to dáva do inzercie - Rôzne.Je to menej prehladné.Dík!
Luboš
 
Príspevky: 5
Registrovaný: 24. Nov 2005, 19:35

Poslaťod ankous » 1. Dec 2005, 0:32

Ashley píše:Stránka može byť ale chýba tu trochu viac ako len jedno plemeno. Čo takto americký kokerspaniel, karelský pes, azijsky ovciak, ...... a mnoho dalších aj v laických chovatelských literatúrach ich je viac.

.... Existuje vobec nieco co tebe nevadi? Moskovsky strazny pes tu tiez nebol a nenasralo mato. Jednoducho som napisala mail so vsetkym co povazujem za potrebne a je to. Nerob problem tam kde nie je :lol:
A N K O U S
www.anniegarden.sk
Obrázok užívateľa
ankous
 
Príspevky: 138
Registrovaný: 4. Okt 2005, 23:52
Bydlisko: Kosice

Poslaťod Ashley » 5. Dec 2005, 6:43

Si si vedomá že som to písala v septembri??? napísala som si len svoj názor ako každý iný a ten sa do teraz dosť zmenil, tak prestaň rýpať a daj pokoj. Ani ty nie si bezchybná ked odsudzuješ každého kto si kúpi prvého psa!!!!
Ashley
 
Príspevky: 79
Registrovaný: 7. Sep 2005, 1:00

Poslaťod ankous » 8. Dec 2005, 13:40

Ashley píše:Si si vedomá že som to písala v septembri??? napísala som si len svoj názor ako každý iný a ten sa do teraz dosť zmenil, tak prestaň rýpať a daj pokoj. Ani ty nie si bezchybná ked odsudzuješ každého kto si kúpi prvého psa!!!!


Nemyslim si, ze by si ma dobre odhadla. Je uplne jedno kedy si to napisala a vyprosim si aby si ma oznacovala za kata prvochovatelov.
Ci napisem to alebo ono podstata je ta ista - najprv studuj a potom chovaj. Prax je sice trochu odlisna od teorie, ale napr. poyri sa na Zuzu, slusne sa pyta a ja slusne odpovedam. U teba to vsak neplati. :twisted:
A N K O U S
www.anniegarden.sk
Obrázok užívateľa
ankous
 
Príspevky: 138
Registrovaný: 4. Okt 2005, 23:52
Bydlisko: Kosice

Jula

Poslaťod Hosť » 8. Dec 2005, 17:42

ankous nezdá sa ti,že to už preháňaš? Nechápem tvoje správanie :o
Hosť
 

Poslaťod Ashley » 9. Dec 2005, 14:46

Vyprosiť si môžeš čo len chceš no tvoje odpovede nie sú až tak slušné. A rady niekedy oničom. Čo myslíš ked si taká skúsená, vydí pes farby?
Ashley
 
Príspevky: 79
Registrovaný: 7. Sep 2005, 1:00

Poslaťod Administrátor » 9. Dec 2005, 18:58

Milé dámy, táto téma má byť o inom!!! ..rozmýšlam, či tu nezaložím zvláštnu kolonku: Ankous & Ashley. :lol:
Obrázok užívateľa
Administrátor
 
Príspevky: 183
Registrovaný: 8. Jún 2005, 18:47

Poslaťod Ashley » 9. Dec 2005, 19:07

Dik ale nie je treba stejne ma už nebavý hádať sa s tou naj......!!! Inak super stránka. gratulujem!!!
Ashley
 
Príspevky: 79
Registrovaný: 7. Sep 2005, 1:00

Re:Administrator

Poslaťod Sense » 5. Mar 2006, 22:19

Namet dobry-vela uzitocnych veci pokope.To sa mi paci.Viac spropagovat,abysa rozbehla.Davat pozor,aby sa forum nezvrtlo na praobycajny pokec o jicom,ale aby jedinci vyslovovali nazory k teme.
Co je hodne tazke.drzim adminovi palce :wink:
Sense
 

Poslaťod offca » 6. Mar 2006, 9:51

Neviem pochopiť jednu vec.. teda nechápem ich viac, ale toto mi ozaj lezie už na nervy

Ale zrejme to bude kvôli dnešnému prístupu ku psom, akoby to boli deti..
PREČO píšete do fóra? Chcete rady?
PREČO potom odbíjate skúseného chovateľa, snažiaceho sa o duchaplný príspevok a radu tým, že je "nejak moc premúdrelý" alebo "drzý", nebodaj "ničomu nerozumie"?!!?!
Naozaj v tomto vašom správaní neviem nájsť logiku! Ak už teda chcete radu a skúsený človek vám odpovie čo i len sebemenšo-drzým spôsobom, alebo vás zhodí, čo na tom? Tú radu ste v tej chvíli dostali a to takú, že kladená otázka je oladom problému, ktorý nie je v ničom vážny a dal by sa chápať ako hovadina. NESTAČÍ? nie je to odpoveď?

PREČO pri každej odpovedi a rade musíte najprv hladať tú najmenšiu chybičku, aby ste mohli dotyčného zhodiť a prečo sa nepozeráte a nezamýšlate nad možným duchaplným riešením problému, ktoré príspevok ponúka?!!
PREČO je váš prvoradý úmysel niekoho, kto má vážne tie skúsenosti, že radiť môže, zadupať, zhodiť a dokázať mu, i ked nedostatočnými argumentami, že je neschopný a že jeho rada je na hovno?!!!

ČO je vyhovujúcejšie? Jeden hlúpy "problém" rozpitvávať v dvadsiatich témach a v sto spätných odpovediach a lamentovať nad tým, že psík si ocikáva srsť, že psík nechce granulky, že malé štena kúše, že vyje, ked odchádzate z bytu, že šteká na velkých psov...pričom toto rozoberajú dve osoby spôsobom: "aj tebe to robí? to aj nám..nevieš prečo?"
a v momente, ked vám to skúsený človek vysvetlí, hoci nezabudne podotknúť, že je to blbosť, reagujete ako poplašené, na cti poodierané opice?!!
"Ak sa k Vám vkradne zlodej, spoznáte to podľa štekotu psa. Ale ak máte doma argentínsku dogu, spoznáte to podľa kriku zlodeja"
Obrázok užívateľa
offca
 
Príspevky: 445
Registrovaný: 21. Okt 2005, 20:15
Bydlisko: Bratislava - Ružinov

Poslaťod faraon » 19. Mar 2006, 23:51

Stranka je super.Chodim na str.Parrotclub.Tu som novy a som rad ze som sa sem napichol.Urcite sem budem chodit casto.Odporucim dalej. :D
faraon
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 19. Mar 2006, 22:54
Bydlisko: BA

Poslaťod Administrátor » 20. Mar 2006, 22:58

Tak to znie naozaj povzbudzujuco ! Dakujem. :D
Obrázok užívateľa
Administrátor
 
Príspevky: 183
Registrovaný: 8. Jún 2005, 18:47

PredchádzajúciĎalší

Späť na O vtákoch

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia