[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Kanarik - skrabanie temena hlavicky

Kanarik - skrabanie temena hlavicky

Tu máte priestor na komunikáciu o exotických vtákoch

Kanarik - skrabanie temena hlavicky

Poslaťod Lily30 » 24. Júl 2017, 20:03

Dobry den,
Potrebovala by som surne poradit, ako pomoct mojmu 3 rocnemu kanarikovi.
Zhruba tyzden si vysklbava perie na temene hlavy. Momentálne ma celu zadnu časť hlavy holu, a skrabe si ju dalej. Za zverolekarom som bola pred 3 dňami, dostali sme antibiotika a framykoin. Zial vtacik si to skriabe dalej, rozskriabava si chrasty a tie mu potom mokvaju a krvacaju dalej.
Uz neviem ako dalej :( skusala som hladat na internete nejaký ochranny golier, no pre kanarikov som nic take nenasla.
Neviete mi poradiť, co mám este skúsiť a kde by som kupila ochranny golier pre kanarika?
Ďakujem pekne za každú radu!
Lily30
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 24. Júl 2017, 19:55

Späť na O vtákoch

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia