[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - STRAKA

STRAKA

Tu máte priestor na komunikáciu o exotických vtákoch

STRAKA

Poslaťod miko » 30. Máj 2017, 19:58

Hľadáme niekoho, kto by nám pomohol zaobstarať si straku obyčajnú. My sme už jednu mali. Našli sme ju maličkú, vypadnutú z hniezda pod stromom. Mali sme ju dlho, bola ako člen rodiny, žila voľne v byte a neušla ani keď sme otvorili balkón. Bola veľmi inteligentná, milá ale svojská. Ale bol to náš miláčik. Na Youtube sú aj nejaké videá s ňou, pod heslom straka Máša. Veľmi sme si na ňu zvykli. Hlavne manželka a teraz keď uhynula tak mi tu už dva dni plače. Neviete kde by sa dala zohnať nová straka? Ideálne by bolo mláďa. Ak by ste vedeli niekde takú straku zohnať alebo poradiť niekoho, kto by to vedel, budem vám veľmi vďačný a určite sa vám aj finannčne odmením. Skúste sa mi ozvať na môj súkromný mail mikohrivnak@gmail.com. Som zo Žiaru nad Hronom.
miko
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 30. Máj 2017, 18:39

Späť na O vtákoch

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron