[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Hniezdenie kanarikov

Hniezdenie kanarikov

Tu máte priestor na komunikáciu o exotických vtákoch

Hniezdenie kanarikov

Poslaťod Misaja » 15. Okt 2016, 9:35

Dobrý deň, chcem vas poprosiť o radu.
Mám párik kanárikov. Samička už 3 x zniesla vajcia. Celú dobu na nich sedí, samček ju chodí kŕmiť. Prvý krát sa vyliahlo jedno mláďa, ktoré žilo 9 dní a našla som ho mŕtve v hniezde. Pri druhom aj treťom hniezdení sa tiež vyliahlo jedno mláďa, ale vždy boli mŕtve.
Už neviem ako by som im mohla pomôcť. Bola by som rada, keby mi vedel niekto poradiť. Ďakujem.
Misaja
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 15. Okt 2016, 8:51

Späť na O vtákoch

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron