[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Chov zebričiek

Chov zebričiek

Tu máte priestor na komunikáciu o exotických vtákoch

Chov zebričiek

Poslaťod Táňa » 16. Aug 2016, 17:22

Zdravím, mala by som pár otázok ohľadom chovu zebričiek na niekoho skúsenejšieho :D mám ich doma asi 3 mesiace, myslím že majú okolo 1 roka. Sú chované na zmesi zŕn pre zebričky, každý deň čistá voda je samozrejmosť a majú tiež k dispozícií sépiovú kosť ktorú oďobkávajú :)
Pred vyše týždňom zniesla samička najprv 1 vajce, a asi 2 dni nato ďaľšie 3. Dnes som si všimla že ich je v hniezde už 5. Vtáčiky na nich ale cez deň nesedia, aspoň čo si všímam, a sedia na nich iba večer/v noci, keď zalezú do búdky spať, alebo ak nedám cez deň klietku von (v prípade zlého počasia), vtedy sú tiež v búdke. Chcela by som vedieť, ako zistím, či sa vyliahnu mladé alebo či vajíčka odstránim lebo z nich nič nebude?
Táňa
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 16. Aug 2016, 17:06

Späť na O vtákoch

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť