[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Prečo mi umierajú?

Prečo mi umierajú?

Tu máte priestor na komunikáciu o exotických vtákoch

Prečo mi umierajú?

Poslaťod Kataka » 27. Dec 2015, 0:18

Dobrý deň. Dnes ráno som sa zobudila a v klietke som našla mrtvú korelu. Neviem prečo umrela, pretože mala aj vodu, jedlo a aj čistú klietku. Pritom som ju kúpila len pred mesiacom a už vtedy mala 1 mesiac. To isté sa mi stalo aj pred polrokom keď som dostala 2 andulky, ktoré vydržali asi 4 mesiace a potom obidve skapali. Chcela som sa spýtať čo robím zle a prečo mi tieto vtáky stále umieraju. Teraz sa bojím si kúpiť ďalšieho, pretože sa bojím, že by mi znova skapal... :| Prosím poraďte. :cry:
Kataka
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 27. Dec 2015, 0:09

Späť na O vtákoch

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron