[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Začínajúci chovateľ hydiny

Začínajúci chovateľ hydiny

Tu máte priestor na komunikáciu o exotických vtákoch

Začínajúci chovateľ hydiny

Poslaťod winner123 » 12. Jún 2015, 22:37

Dobrý deň
Chcel by som Vás poprosiť o rady. Kúpil som si liaheň nasadové vajcia kuriérom z piešťanskej farmy. Z 52 vajec sa mi vyliahli len 4 kuriatka, 6 sa vyvíjalo ostatné boli čisté. Do budúceho liahnutia by som to chcel odladiť. Mám pár otázok. Keď mi prídu kuriérom vajíčka majú sa nechať 24 hodín nechať stať? Našiel som článok kde ich človek ponára do vody 37C na 3 hodiny skúšali ste to? Aká ma byť teplota a vlhkosť v liahni ta teplota sa ráta na úrovni vajíčok? Ak sa rošty natáčajú každé 2 hodiny netreba vajíčka otáčať? V liahni je ventilátor, treba otvárať liaheň,alebo kropiť vajíčka? Vajíčka majú byť špicatým koncom dole? Po vyliahnutí kuriatka kŕmiť len zmeskou a čajom?
Ďakujem za všetky rady
winner123
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 12. Jún 2015, 22:36

Späť na O vtákoch

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia