[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Korela problem v spravani

Korela problem v spravani

Tu máte priestor na komunikáciu o exotických vtákoch

Korela problem v spravani

Poslaťod Rubino » 11. Apr 2015, 11:13

Ahojte. Prosim vas potrebujem poradit lebo uz enveim co by som mal robit.
Mam korelu uz asi mesiac. Po tyzdni som ho uz mohol skrabkat aj na brusku a bol kludny a aj na prst mi vysiel ale posledne 2 tyzdne len dobe a dobe a neda sa k nemu priblizit. Len otvorim klietku a uz ma otvoreny zobak a chce ma dobnut. Ale z ruky mi papa vsetko. Aj ovocie aj ked si nasypem do ruk tak pomalicky a opatrne si vybera slnecnice aby ma nekusol ... ale ked idem len tak, tak dobe a lezie mi s tym na nervy lebo je jak zena ked ma kramy. A posledne dni si vykusava perie. Za kridlom uz ma velku dieru bez peria. Zda sa mi ze on zerie tie male pierka. Ma v klietke vsetko. Aj mineralny kamen, aj ovocie, aj zvonceky aby sa hral (hraje sa stale). Neviem co s nim. Poradte prosim ako sa mu priblizim aby prestal kusat a co s tym perim?
Dakujem velmi pekne
Rubino
 
Príspevky: 6
Registrovaný: 11. Mar 2015, 14:24

Re: Korela problem v spravani

Poslaťod Rubino » 11. Apr 2015, 11:19

nasiel som asi pricinu perozrutstva.... ze sa citi byt sam .... ale ako sa mu mam viac venovat ked je taky hnusak? Ja sa s nim rozpravam ... aj ma otvorene dvierka ale on nechce ist von a stale dobe.... To on je neprisposobivy tak ako sa mu mam viac venovat? :( :( :( :(
Rubino
 
Príspevky: 6
Registrovaný: 11. Mar 2015, 14:24


Späť na O vtákoch

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron