[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - žako sivý

žako sivý

Tu máte priestor na komunikáciu o exotických vtákoch

žako sivý

Poslaťod radka73 » 31. Mar 2015, 18:39

Dobry den,potrebujem radu ;) mam zaka siveho,ma 4mesiace. Vzdy vecer ho vyberam vonku na 3hodinky. Vcera som ho vybrala a nebolo mu rady, strasne ma ustipol. Dneska som ho vybrala stale mi stipal do tricka. Ako ho mam odnaucit to stipanie? Nemoze mu vadit farba tricka alebo ja neviem :( Najhorsie je ze sa ja zacinam bat :(
radka73
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 31. Mar 2015, 18:20

Re: žako sivý

Poslaťod Marco_294 » 1. Apr 2015, 14:58

To by nemal robiť, pokiaľ je nažratý a v kľude. Malo by ho to prejsť. Keď som mal korelu, tiež štípala ako šibnutá, ale po čase akosi sama prestala. Som jej občas zakryl klietku, nepustil po štipnutí von. Slabšie tresty. :) Farba trička určite nie je smerodajná podľa mňa. Zober si kuchynské rukavice :D Spýtam sa. Aký je starý? To je tiež dôležitý ukazovateľ.
Marco_294
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 1. Apr 2015, 14:43

Re: žako sivý

Poslaťod Caesar » 4. Dec 2018, 2:01

Hallo everyone!! i am from Russia. I have an Jako parrot. He has alluminium ring- serial number SK 0432 . I think he is from Slovakia. Do u can help me to read this ring number? Thnx u! With love from RF.
Caesar
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 4. Dec 2018, 1:55


Späť na O vtákoch

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron