[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Korela mlada alebo odchovana

Korela mlada alebo odchovana

Tu máte priestor na komunikáciu o exotických vtákoch

Korela mlada alebo odchovana

Poslaťod Rubino » 11. Mar 2015, 14:29

Dobry den. Prosim potrebujem poradit. Chcem si kupit dve korely do bytu. Mam moznost cez bazar kupit dve korely pol rocne. Samca a samicu. Ale rozmyslam ci by nebolo lepsie kupit nejake co este nemali takto majitela a su mladsie. O tyzden v nedelu tu ma byt predaj drobnochovatelov a vraj tam mozu mat aj korely na predaj. Su tieto korely na predaj uz naucene na ruky? Neviete co mam teraz robit? Ked kupim tie pol rocne dokazu ma mat rady a nebat sa ma? Ci uz budu nejak naucene a nepohnem s nimi. Dakujem.
Rubino
 
Príspevky: 6
Registrovaný: 11. Mar 2015, 14:24

Re: Korela mlada alebo odchovana

Poslaťod Peťo » 11. Mar 2015, 17:59

Ahoj,
takže môj názor je, že keď si kúpiš dve polročné korelky, zvyknú si na teba, ale skôr sa bude zaujímať jedna o druhú a teba budú brať len ako človeka, ktorý ich krmí a lezie im do súkromia. :-) Keď chceš aby ťa mala korelka naozaj rada, musí byť jedna. Potom budeš ty jej jediným a najlepším kamarátom a bude k tebe naozaj prítulná.
No a čím mladšia tým lepšie. Úplne najlepšie by bola ručne odchovaná, ale korely sú už na tolko domestifikované, že by nemal byť problém, aj keď bude odchovaná klasicky a aj trošku staršia. A vybral by som si samčeka, je učenlivejší a spoločenskejší. :ahoj:
Peťo
 
Príspevky: 31
Registrovaný: 8. Jún 2005, 22:41

Re: Korela mlada alebo odchovana

Poslaťod Rubino » 11. Mar 2015, 19:15

Dakujem. No povodne som chcel len jedneho. Ale celkom dost vela pracujem. Robim 12tky. A cital som ze im ublizuje ak su dlho sami. Co myslite? Zvladol by to? Alebo uz je lepsie zobrat dve nech sa neciti opusteny?
Rubino
 
Príspevky: 6
Registrovaný: 11. Mar 2015, 14:24

Re: Korela mlada alebo odchovana

Poslaťod Rubino » 11. Mar 2015, 19:17

Dakujem. No povodne som chcel len jedneho. Ale celkom dost vela pracujem. Robim 12tky. A cital som ze im ublizuje ak su dlho sami. Co myslite? Zvladol by to? Alebo uz je lepsie zobrat dve nech sa neciti opusteny?
Rubino
 
Príspevky: 6
Registrovaný: 11. Mar 2015, 14:24

Re: Korela mlada alebo odchovana

Poslaťod Rubino » 11. Mar 2015, 19:21

Uz viem co. Kupim len jedneho. A kdd budem vidiet ze je velmi smutny sam tak potom mu kupim samicku. :) mesiac snad vydrzi sam. A tetaz mi povedz ci je to dobry napad :P
Rubino
 
Príspevky: 6
Registrovaný: 11. Mar 2015, 14:24

Re: Korela mlada alebo odchovana

Poslaťod Peťo » 13. Mar 2015, 23:10

No, je to ťažké. Taký dlhý čas osamote mu asi naozaj nebude príjemný. Ale skúsiť to môžeš, keď bude mať dosť velkú klietku a nejaké hračky, prípadne keď ho neskôr necháš otvoreného, polieta si po izbe, nejak sa zabaví. S následkami jeho zábavy sa snáď nejak vyrovnáš. :-) :-) :-)
Peťo
 
Príspevky: 31
Registrovaný: 8. Jún 2005, 22:41


Späť na O vtákoch

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron