[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Nájdenec - Andulka - POMOC!

Nájdenec - Andulka - POMOC!

Tu máte priestor na komunikáciu o exotických vtákoch

Nájdenec - Andulka - POMOC!

Poslaťod PipoAndulka » 31. Okt 2014, 12:30

Ahojte ! :ahoj:
Pred dvoma týždňami sa mi stala taká vec..
Bola som s kamarátkou na lúke a priletel ku mne samček andulky.
Vzala som ho domov do klietky, dala som mu vodu a proso.
Prvých 5 dní bol úplne zdivetý.
Na rôznych portáloch som sa dozvedela o postupe krotení anduliek.
1. Priloženie ruky na klietku
2. Ruka v klietke
3. Zobanie z dlane
4.Vyskočenie na prst.

Nie je mladý, ale ani príliš dospelý, myslím že je v puberte.. Pretože, keď som ho vzala domov, bol celý žltý a teraz sa sfarbuje do zelena / hlavu má stále žltú/ nemá chochol, ani škvrny na šiji. Nikto sa oň ho neprihlásil, tak už je môj.
Pipo má divnú povahu. :shock:
Raz skáče, hrá sa – podotýkam, hrá sa sám. Tancuje na rôzne pesničky, píska.. ale iba ak je sám v izbe! :(
Vie vyskočiť na prst, dať sa hladkať, ale iba niekedy! Má chvíľky keď sa plaší a kuše. K tomu, ešte preskočil jednu fázu krotenia, nezobe z ruky! Je to moja chyba, alebo mu to bude dlhšie trvať, pretože bol v prírode? Nevadí ak preskočil 1 fázu ? Koľko mu to bude trvať ? :neviem:
Postačí mu klietka s rozmermi :38x22x36cm ? :neviem:
PipoAndulka
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 31. Okt 2014, 12:11

Re: Nájdenec - Andulka - POMOC!

Poslaťod PipoAndulka » 31. Okt 2014, 12:33

Prikladám sem aj fotku!
PS : ľavú /jeho ľavá/ nôžku ma slabšiu ako pravú, je pravák ako ľudia alebo má vadu?
Na pravom oku má znamienko.
Obrázok
PipoAndulka
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 31. Okt 2014, 12:11


Späť na O vtákoch

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron