[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - chorá andulka

chorá andulka

Tu máte priestor na komunikáciu o exotických vtákoch

chorá andulka

Poslaťod barbora123 » 11. Feb 2014, 21:48

Dobrý deň. Nedávno som si kúpila v chov produkte andulku, mám ju asi tak 2 týždne a všimla som si že má v kútikoch zobáka niečo čo sa podobá na bradavice. Vygooglila som si niečo o tom a našlo mi jedine že by sa mohlo jednať o vírusové ochorenie Papillomatosis. Má to presne také iste príznaky ako je na stránke a boli k tomu aj pridane fotky na kt. to vyzeralo úplne rovnako ako na mojej andulke . Máte s tým prosím vás niekto nejaké skúsenosti ? (liečba a pod.)
barbora123
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 11. Feb 2014, 21:39

Späť na O vtákoch

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron